Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikori kiadás?Az újabbaknál néha szokták szidni a v-tech rendszert de csak azért mert mikor bekapcsol az egész rendszer hirtelen történik olyan 160 körül a legújabaknál kicsit lejebb viték ezt a kapcsolási időt olyan 140 km/h körülre
sztem is. Kipróbáltam egy cimborámét, ami eladó, úgyh. azon agyaltam. Jelentősen kisebb lenne a havi kiadásom, ha az lenne, és még tényleg jó kis paripa is ráadásul.
Hát sajna nem jó

Szombaton túlnyomóan felhős lesz az ég az ország felett. A délelőtti órákban az országban többfelé, délután főként az északi megyékben várható eső, zápor, helyenként zivatar. A késő délutáni órákban nyugat felől vékonyodni kezd a felhőzet. Élénk, helyenként erős lesz a délies szél. A hőmérséklet a délutáni órákban 24, 29 fok között alakul.



Melegfronti hatásra kell számítani. A légszennyezettség továbbra is minimális, a hétvégi csapadékos időjárásnak köszönhetően a pollen- és porkoncentráció is csökken. Szombaton fülledt, csapadékos időnk lesz, így a szabadtéri programokhoz most nem kedvez az idő. Egész nap szükségünk lesz a tavaszi kabátra, vagy pulóverre. A közlekedők sokfelé találkozhatnak nedves, csúszós útszakaszokkal, és helyenként az erős szél is próbára teszi a gépjárművek menetstabilitását.
Azok nagyon jó gépek
Szevasztok!

Holnapra milyen idő várható a hegyekbe (Mátra-Bükk)?Holnap be kellene pótolni a múltkori elmaradását!
Ok. Utána járok.
Már hogy ne jönne be? ...az a baj hogy a törlesztő nőtt, a fizum meg nem. Sőt...
Oké Hudson várom az árat!
Lehet meghirdetem az enyémet Én is, de igazából szeptember vagy csak azután akarom eladni!
Ez érdekes csere. Megkérdezhetem mi az oka? Nem jön be a 07es ninja?
Sziasztok motorosok , szeva Muja.
Mujahéden kérdezd már meg,hogy mi történt velem.
LieBing: a mostani árakban nem vagyok képben. 5600 km van benne, nem borult, és kifogástalan állapotban van. Majd rákeresek, hogy az ilyeneket mennyiért vesztegetik...
Pityu: Honda VFR 800 ra valszeg.
Igen, eladó a dolog.
TElóolaj csere kellene és kész.
A farokidomom baromira gáz és a jobbos lábtartó konzolok hegesztettek.
Ennyi.

DDT, nem jön a mail.
Heló.
Neked hogy áll a géped? Összerektad már vagy kell még venni bele valamit? Elszeretnéd még adni?
Elküldve.
ugyan olyan....

Mi van a ventillátorral?

Az lesz az.
A citromai.hu gondolom citromail.hu akar lenni.
APRÓ.Sport,szupersport,ZX6,fekete.Tegnapi hirdetés.Jó ára van.
Persze!
Küld el a számodat: zdobrotka@citromai.hu
Mennyiért dobod a fekete jószágot?
Lehet én is megszeretném
Milyen gépre akarod cserélni?
...zöldet terveztem, de a vásárlás napján megláttam a feketét a szalonban