Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kő még a mocim?
Had kérdezzem már meg valaki bontott már szét 2003-2004-es 636-nak a lámpáját,mert még mindíg párásodik az a szar.
Hali!
Az elsőtelóba 537+/- 4 ml olaj kell!
A viszkozitása SAE10W
Leszedni és alaposan megtisztítani! Lehetőleg féktisztítóval! A dugattyút is!
Sziasztok!

Ez a hülye időjárás kiakaszt, ma amíg hazagurultam meloból (kb2 km.) a tökömig is vizes lettem úgy eláztam Mikor lesz már rendes motoroznivaló idő
le kell szerelni munkahengerestül tartályostul,eladni venni rajta gumit vagy benzint és motorolni
Elég baráti ár!Igaz nem én kérdeztem de lehet engem is érdekelne a dolog,mivel kicsit level a bal oldali telószár
Szia!

Azt is kérdezném a teleszkópba mennyi olaj fér bele, mert azt is ki szeretném cserélni, ja és milyet vegyek bele és hol!
A szimeringet 1200 Ft/db áron; a porvédőt 769 Ft/db áron vettem.
Ha ez az ár + felel leírom a pontos címet!
Üdv: Korus
Hello!
Én nem tudok neked segíteni ebben, de elmondanád mennyiért vetted a szimmeringeket és hol? Mert nekem is lassan kellene cserélni...
Szevasztok !

Kérdezlek benneteket,hogy mit kellene csinálnom a hátsó fékmunkahengerrel,mert fékezés után nem húzódik vissza tökéletesen és ezáltal kopnak a fékbetéteim!Észre is vehető a fékbetétek vészesen csökkenő vastagságán illetve a fékporon a felnin!
Sziasztok ha valakit érdekel 2007-es Zx-6R Hengerfej kompletten,vagy önindító,ventilátor,vezérműlánc felöli fedél,kuplung fedél,injektor sor.
Udv! Kell valakinek ZX-6R muszerfal?
Sziasztok!

Teleszkópszimeringeim tönkrementek elöl, vettem porvédőt és szimeringet is újat! Kérdezném, hogy milyen típusú teleszkópolajat ajánlanátok bele?

Üdv:
Korus
Köszönöm a segítséget, akkor 520zvm2 kell. Csak gyanúsan ócccsó a 30 papper (poén volt)
Végül is a 130Le is a 75 felett van.
na pont azt találtam én is, de 75le felettet írnak Végülis a 130 is felette van
Nem létezik. 520-525-530ZVM2. Ezek 130Le felettire vannak.
Minek annyi? http://www.didchain.com/specs.... 520ZVM2. Az én mocimra 525-ös kell. Annak 40kN a szakítója.
Köszönöm. Az létezik hogy abból csak olyan did van ami 75LE felett és csumi? Mást nem találtam Még 525-ben találtam 130le-ig-es láncot
15/43, 520, 110 szemes.
nem nagyon találok ilyen láncot 40kn feletti szakítószilárdsággal
Egy kérdés: 05-06os zx6-R láncszettjének mik az adatai? első és a hátsó fogaskerekek hány fogúak? 15 - 43? Valamint a lánc az 520-as? Köszi előre is!