Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 hete adtam el a full gyári karcmentes idomszettem....tükröstül lámpástul mindenestül.
Arra készülj fel, hogy ez alapból felejtős. Telibe idomszett a szalonban többe kerül mint a motorod. A biztosító azonnal GTK-ra veszi a motort ha ilyen szóba kerül.
Hozzám minden pályanap odajön vagy egy tucat vadidegen ember a szevasz ddt! felkiáltással. Mindig az jár a fejemben, hogy ez vajon ki a fene volt?
Talán mert basztál a csodás vasad mellett dekkolni?

DDT-vel beszéltem, kérdeztem, hogy nem ismer-e fel téged, de mondta, hogy nem. Gondoltam nem állok neki óbégatni, hogy
PEREC-PEREC!
nem tudnak nem fizetni...betétlap...elismerte a felelősségét...tanú is van.szal idő kérdése csak.ezt az 1-2 hónapot viszont baromira sajnálom basszameg,mert addig nincs moccolás
A kúrva isten bassza az eget az ilyen szerencsétlen béna faszra! Részvétem
Én nem értem, az alap hogy hátra fordulok tolatás előtt, de hogy a tükröt is csak borotválkozásra használja ez már felháborító

De szerencséd van, hogy nem húzott el, nekem múltkor spar parkolóba letolatták az autóm amíg vettem 2 kiflit, és se betétlap se névjegy, lelépett a köcsögje
bal oldalon sérült a fejidom,tükör letört,oldalidom hasidom,dekli meghorzsolódott,első sárvédő kuka,letört a lábtartó konzol a váltókarral együtt,faridomon pici horzsolás
csupán ennyi...mehet rá telibe új idomszett...meg a többi
Bazz tuti,hogy agyonvertem volna a köcsögöt . .
Úr isten ez nagyon durva részvétem.Konkrétan mi baja lett szegénykének?
az fix h szájbavertem volna...
tegnap bementem melóba motorral.5perc múlva kávéval a kezemben jövök ki,és egy csávó állítja fel mer rátolatott és tolta a földön......majne
használhatatlan szegény vasam...meg kell várnom a biztosítót
Nem több vasat zúztak meg?
Utolsó gyors körben végén láttam egy fehér meg ződ kawát,meg asszem az első v. második lassúban is volt valaki de azt nem láttam csak mondták mivel a gyorsban mentem ugye.
Én első lassú után átmentem a két gyorsba,ami a alssúba volt hát nevetséges.Elsőre voltam ezen a pályán de nemtudtam egy jó ívet snekitől elesni kivéve a gpz -s csókától az durva ahogy ment :)))))
Nem is birtam sokáig követni :(
Aztán a gyorsban elég sokat fejlődtem a vége felé egész jól ment,már a kipuf is leért :(
szerintem felépíti.."csak" a szokásos : légbeömlő, idomok,lámpa,indexek!
lesz majd eladó alkatrész a piacon
messze van ez még a rossztól.még pályán is jó lett volna csak nem reszkíroztam.kb féluton van
egy 04 636 os krapek lecsukta a vasat! a sikánban össze ütközték valakivel
jobb!
de még nem elég jó! meg félek attó hogy egy vékonyabb betét feladja. vagy nemkéne?
elisfelejtettem.jobb a fék?
hátilyencsodásmotorkerékpárcsakegyvan ami így néz ki!
mer bittos nem tutta hogy te vagy a buktaking
és miért nem köszöntél oda hogy te vagy a kavalaki?
Én is kint voltam indultam is mind a 3 lassúban, nagyon megfogott. Aki nem éli át, el sem tudja képzelni. Joe, teljesen megértem miért alakítottad át pályázni a gépet.