Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felgombáztuk a gépet:

http://sportmotor.hu/motoros_k...
Sziasztok, '96-os ZX6R-hez keresek szervízkönyvet, vagy bármi leírást. Ha valakit tud ilyet légyszi ossza meg. Köszi! G.
Én mindig hallom a tesókat, ordít mint a sakál.
Hát azért az enyémnek is van ott hangja
Múlthét pénteken óraszerinti 250-nél úgy orditott, hogy a szélzaj elszégyelte magát. Igaz nekem a nagyfajta bubis plekóm van és jól eltudok bújni mögötte.
zdobrotka!
láttam egy pici ruhát a topikjában
Itten vagyok, csak nincsen még a netem.

LIEBING!

Küldj egy pontos címet és feladom a gyertyákokat.

zdobrotka@citromail.hu

Hamarosan jelentkezem.
De a túl hangos se jó nem,de amúgy szerintem jó hangja van az enyémnek is csak azért van ahol 200 körül kicsit elnyomja a szélzaj a hangot
semmiből?áá.fel kell venni 2 km/h-nál.aza művészet.onnan kigyorsítani.1.-ben pici gázba leheletnyit belenyúlni kuplunggal.nagyot lehet esni előre szólok de ha már elhagyta d a30 at nincs baj
én hallom
Ez kb csak Ninjáknál van így, ahol a semmiből eljön 125 paci
Te nagyon nagy sebességnél szélzajnál még hallod a kipufogód hangját?Amúgy biztos jó hangja lehet a mocidnak.
Oksi, azt hiszem hétvégén énsem megyek sehova, majd én is bóklászok pár kört hátha összefutunk.
Értem már.
Jaja!Kerültem párat Kabán itt-ott kicsit pörgetve!Köszönöm a srácoknak,hogy tetszett a hangja a gépnek!Hétvégén valószínűleg megint csapok egy karikát felétek!
bizonságosabb mert gázra egyben túl lehet vállalni...
Ja értem. És az miért jobb, másabb, előnyösebb?
mert sokan kuplunggal veszik fel 2ben
Lehet én kérdek hülyeséget, a kerekezésnek mi köze van a kuplung tönkretételéhez Hisz 1.-be felhúzod aztán rendesen váltod tovább mintha két keréken mennél nem? Vagyis én igy próbálgatom csak még az elváltás dolog nagyon tabu.
Kapásból megismertelek. Gondolkodtam is egyébként, hogy valahova húzódjunk le, hátha megfordúlsz. Csak mondom hátha van valami konkrét dolgod vagy mész valakihez. Zúzós tempóba verettük egyébként, még csodálkoztam is haveron hogy igy küldi. Én meg nem akartam lemaradni és húztam utána keményen. Egyébként pár havertól hallottam, "húú valamelyik nap járkált kabán egy srác zx6r-el egy Akrapovic dob volt rajta. De ne tudd meg hogy szólt" mondják ezt igy nekem. Egyből beugrott, hogy te rád gondolnak. Szóval megvan dicsérve a mocid hangja.
de igen,de nem mindent akkor kel csinálni amikor én
nem szabadott volna kihuzni idáig a gyári gyertyávalde szerencsére nem csöppent el
Gyertyát most cserélem, csak még nem küldte el a zoli!
Kuplungom is jó meg nincs nyűstőlve páján se, meg nem is kerekezek vele!
Nem Te mondtad hogy 50.000nél cseréltél gyertyát?
gyertya?kuplung?csak mert utóbb említett 30e-nél szokott beszarni..
Szevasztok!

Most hivott a szerelő holnap mehetek a vasért! Szelepházagjaim rendbe is voltak, karbi szinkron megvan rajt! légszűrő kipucolva, vez lánc ellenőrízve és azis full jó!
Mondta, hogy a km óra állásom is oké nem lett visszatekerve! (26600)
Most lett először szétszedve a motor!
Szkráccs!
Látom megismertél,de én is ! Visszafordultam a benzinkútnál,de már eltüntetek addigra!Szép kis körutatok volt!