Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyári plexi mennyi meg milyen állapotban van az enyém karcos volt de én feljavítottam vizescsiszoló meg polirral de ha jobban megnézed apro kis karcok még látszanak benne :(
indexről is linkelhetnél egy képet! Köszi előre is
Igen! Feher buras LED-es index es feher buras LED-es feklampa. Utobbibol 2 fele is van. Az egyik index-szel kombinalt, a masik normal. Ezek vadonat ujak, dobozban adom. Van meg egy hasznalt gyari plexim is.
Az nem sok! Más alkarészed is van?
Mar ketten kerdezitek, ugyhogy arveres indul. 40-nel olcsobban nem szivesen adom oda. Tenyleg nagyon szep allapotu. Amikor a kep keszult, akkor meg benne volt a mociban es mukodott. Utana szedtem ki.
Mennyi a kevesebb?
Itt talalod a hirdetest. Kevesebbert is odaadom. Azt nem tudom, hogy jo-e a motorodba.

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Heló. Egy képet tudnál róla mutatni? Engem lehet érdekelne a dolog, ha felszerelhető a gépemre. Az a műszerfal ami gyárilag az enyémen van, nem nagyon jön be.
még nem próbáltam nem tudom hogyan kezdjek hozzá,de lehet hogy a befújás megoldaná a dolgot
Hát így látatlanba nem tudok mondani, de probáltad már befújni vmivel? talán az segít ha nem akkor szét kell szedni ami nem nagy feladat!
Tudsz valami jó megoldást?
Nem fedet helyen van ugyan csak öt fok van odabent
hogyan rohadt az be? hol tárolod? Vagy mindig kint volt az esőben?
nekem még mindíg csak egy bajom van hogy a hideg indító karom meg se mozdul,lehet berohadt
Úgy bizony. Felugrik a pályaidom, plusz ki lesz szedve a futómű és megy olaj-szimering cserére. Meg a többi.
Pityu amint látod az enyém napsütötte időben volt :) azért vetköztetem kicsit le mert melege volt :)
na viccet férre téve teloszimering és olaj csere, mármint telo!

ddt-jé meg gondolom pályaidomokat kapja meg :)
amugy tényleg te nyertél ddt :)
és miért kell így szétszedni,csak kérdem az enyém egészben pihen.
Asszem még mindig az enyém van a legjobban szétszedve.
Az enyém ilyen volt!
ha esetleg érdekel valakit a foktmotornál akció van egész frankó áron van egynémelyik shark sisak példáúl.

http://www.fokt.hu/index2007_i...
csupa streetfighterek így lebontva
Na még egy vetkőzős gép-kép!

Milyen csudák tudnak ezek így "meztelenül" lenni!Az enyém is így állt még két hete a garázsban,csak azon tényleg semmi sem volt,csak a váz a blokkal.Rossz volt ránézni,olyan volt mint egy "vashalom"!
Ilyen most a mocim.