Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv!
Látom kg-ban én viszem a prímet...
170cm, 108kg. Erős izomzat+bolyler. 58-as Berik nem jött rám...
Cölöp művekben alakították rám...
a kép lemaradt!
jah és a lényeg 174 cm vagyok és 76 kg
Szasztok. Pityu fain a rucid . Én el ba..tam a vételt picit kicsi és dagatt bocs helyesbittek erő csontozatú vagyok( 172cm és kb100kg) ezért az 54-es ruci az kicsike az 56-os meg nagy legalább is a gatya az zavar,mert nem tudom használni a koptatot ráér az a kibasz csizma szár sajna én így jártam.
Elvileg 56os...
kiskukk és én!
Nem tehetek róla... így jön csak fel... Ha ellenkező irányba dőlök akkor túl messze lesz a cipzár... Azonos irányba meg pont jó a nagyobb méret meg már magasabb embereknek való
azt tudom fiuk hogy én úgy néznék ki börbe mint a jól lakott napközis!
180 magas vagyok és 92 kiló!
nekem kábe mekkora ruha kéne?
baszki te fordítva működöl
DE amúgy nem értem hogy függ össze a belesség az oldalradőléstől
csak egy kicsit
Nem vagy egy kicsit bő hasban?
Szóval beles vagy?
Én úgy tudtam összecipzározni hogy abba az irányba dőltem ahol épp tartott a cipzár. A félkör stimmel
Sokat nem változtattak.
Jó néz ki!
Jó neked ha úgy sikerül belebújnod... Én úgy nem férek bele csak külön külön... Amúgy meg a link a ruháról:
Berik
egyben kell felvenni
A zippzárt az úgy lehet könnyen behúzni, ha az összekapcsolás után a felsőtesteddel jobbra dőlve kifeszíted az oldalad. Megfogod a zippzár nyelvét és miközben elkezded körbehúzni, folyamatosan pont az ellenkező irányba dőlsz, így a behúzáskor egy félkört írsz le a felsőtesteddel.
Lehet hogy kipróbálom mert ha magam cipzározom az hosszadalmas.
Én is rakok fel az enyémről egy képet így néz ki.Bár ami rólam készült a ruhában az kicsit béna.
Beírod a keresőbe a típust és belinkeled a képet.
egybecippezed az alsőt és a felsőt.belebújsz koppig az alsóbamajd felső egyik kéz utána másik kéz.ennyire eccerrű.próbáld így
Én is most tavaly decemberbe vettem egy új bőrruhát egy spyke személyében,végre hat és fél év eleteltével teljesült egy vágyam,és ráadásul még passzol is rám,mert rám nehéz rucit venni.De még egyenlőre felvenni egyedül nagyon nehéz,de majd a tartós használat alatt bejáródik.
nekem van még egy két dájnézem 90-é
ööö igen... majd csinálok csak a fényképezőgépben tönkrement az SD kártya
majd telóval elkövetek valamit és kérek haveromtól bluetooth adaptert és felküldöm
Kérünk képeket!