Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyorsan 10guriga?Az csak attól függ hogy mennyire gyorsan és hogy mire
Csőcső! pénzügynek számit az is ha kellene gyorsan 10 milla? örömmel vennénk a felajánlást!
De amúgy köszönjük, ha baj van keresünk
Napot Ződek.... esik esőőőőő
Csak hülyültem
ugyan már sok múlik a pilótán is
Akkor én már veled nem gyorsulok
Helló zöldek
Akinek bármiféle problémája van pénzügyekkel kapcsolatban,vagy csak egyszerűen van pár kérdése ezekkel a területekkel kapcsolatban(bank(hitel-,kiváltás),biztosító,lakást
akarékpénztár,befektetés,nyugdíjpénztár,állami támogatások vagy adókedvezmények),keressen meg nyugodtan,szívesen segítek.
próbáltam már mindent de semmi,de így jó nekem 55 kilóval legalább jobban megy a gép alattam
meg nem is nagyon akarok járni,jó ez így
Hát nem nagyon van időm gyúrni járni.
+ járj el rendszeresen gyúrni
Én is ezt mondtam.
Aztán sertéspörkölt, karaj, csülökpörkölt, meg minden ami zsíros és érszűkületet okoz, teljesen rendberaktak.
Má akkora a hasam, hogy lassan ruhát kell cserélnem.
ehetek én de nem fognak rajtam a kilók
Egyél rendesen!
Itt egy kép nem tudom vajon ez mennyire segít neked.
Sziasztok!

Mit tudtok ennyit kínlódni egy 2 részes ruha felvételével? Egyébként a cibzárnál az a legegyszerűbb, ha az egyik kezeddel húzod össze a két részét a másikkal meg magát a cibzár kapcsot húzod. Ennél szerintem nincs egyszerűbb.
Most vettem én is nemrég egy 1 részes monza sprint ruhát, nagyon tetszik csak M-es lévén picit nagy rám, fura is, mert 175 és 73 kg körül vagyok, tehát pont átlag méret. Shoxban vettem és ott megadták annak a bőrszabónak az elérhetőségét akikkel ők is szabatnak. Azt mondták szépen dolgozik a hölgy. Egyébként XV. kerületben van. Akit érdekel annak szívesen megadom a számát.
Most viszem hozzá a ruhát pénteken kíváncsi vagyok mit sikerül neki összehoznia.
heló!Nemtud valaki robbantott ábrát zx-6r hátsó fékmunkahengeről?szét szedtem és kiesett egy pici lemez amit nemtudom, hogy kell visszarakni, vagy hova!előre is köszi!
Nagyon szívesen
?eggondoltam magam nem lehetséges hanem holnap fel is hívom kössz még 1szer Pityu
Köcce szépen lehetséges,hogy felhívom .
Szerintem is jobban jársz mint hogy újjat vegyél.Cegléden van egy cölöp nevű illető aki csinál átalakításokat meg ilyesmi ha érdekel itt a száma 06-20-337-2355
Azon gondolkodám,hogy elviszem a gatyát olyanhoz aki kicsit át szabja itt is ott is mert sztem olcsobb mint ha veszek külön egy gatyót. Ahogy nézem az árakat hát ezek nem normálissak 1 gatyáért 40-50-60-70-ezreket ezek buzik baker sztem .
Csimma sem jött rám egy sem. a vádlimat nem érte körbe a csízma szára.
Bele kellett toldani 18cm-t a szárába...
Én is két ruhát próbáltam egy prexportot,meg ezt a prexport 48-as volt ez meg 50-es a prexport dzsekije jó volt a nadrág bő,erre felvettem ezt az 50-es spykit erre mintha rám öntötték volna,nem értem ezeket a méretezéseket.De nem bántam meg hogy nem prexport lett.Nekem meg az a bajom hogy túl vékony vagyok 176cm 55 kiló.