Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kurva jó! Chrobák János most nyerte meg vele az OB-t stock 600-ban.
Sziasztok!
Tudnatok adni infot a Zx-6r 2012-es model mennyire jo vagy nem?!Tipus es egyeb hibak amik csak hasznalat soran jon/jott elo.
Koszi a valaszt elore is.Udv Nektek
Sziasztok!
Engem érdekelne 2005-ös 636 papírok nélkül, de jó állapotban, ha esetleg tud valaki megköszönném! :)
Üdvözlöm!

Újban tudunk segíteni. Kérem küldjön egy üzenetet e-mail címünkre és küldjük árajánlatunkat.

További Kellemes Napot!
Sziasztok

98-as ZX6-R-hez keresek hátsó féknyereg tartót. Ha van valakinek, árat is írjon. Köszi előre is.
Üdv! Tudok adni! adatlap!
hello, kellene nekem balos tükör alá távtartó, az idom és tükör közzé..ha van valakinek elfekvőben szóljon! Kösszi
65-től 105 fokig normális, használattól, külső hőmérséklettől függően.
Nekem városban simán 100 környékén van. 105nél kapcsol be a venti. Az olyan 99ig visszahűti aztán megint kezdődik elölről. Hosszútávon nyáron 90es hőfokok szoktak lenni. Hűvösebb időben 80 közepe vége. Hidegben 70 közepe vége.
sziasztok,
kérdezném a tapasztaltabbakat, hogy egy 05-ös 636-nak mennyi lenne az optimális üzemi hőfoka? illetve városban "tötymörgésnél" mennyire melegedhet fel? tehát mi lenne az a tól-ig érték, ami normálisnak számít?
köszi
jogos...hihetetlen ez...tartsd be de nem gyárt hozzá senki mert már nem homolog,de csak olyat rakhatsz fel ami az...zűrzavar
akor jó.
be hát
crazyJoe,

Nem találtam sehol..... Meg kell kérdezni attól, aki a kiírást csinálta, hogy hol talált hozzá homológ deklivédőt...
Az eredeti versenykiírásban (nem magyar), ha jól emlékszem 5 év volt a határ....
Én azt csinálnám, hogy azokra, melyekre van hivatalos homológ, ott azt kötelező használni, aminél meg nincs, ott jó a régi karbon/kevlár is...

De nem én döntök...
befogod?
persze hogy várhatod,nincs az a jogszabály ami megtiltaná ma magyarországon,hogy várd a csekket.ugyhogy várd csak nyugodtan.
Ágó!2004 -05 ös Zx 10 hez fém deknivédő szett kellene,csak nem találok sehol mert ugye a motor már nem homológ Alpok Adriára stb..,bár még mehet..ötlet?
hali! láttam hogy kérdeztél a gyorshajtás topicban: az adatlapod 15 napig köteles az út mellett álló hatóság elfogadni mint műszaki vizsga igazolást, azaz 15 napod van arra hogy az okmány irodában legalizáltasd a műszaki vizsgádat. az adatlap 15 nap múlva is érvényes csak már közúti forgalomban nem használhatod. utána már csak egy adat ér pénzt rajta az pedig a mv lejárata, addig érvényes az adatlap. lehet az 1 hónap vagy 1 év. tapasztalatból tudom, azaz érvényesítő matrica nélkül mentem ,és 2 km üldöztek a nyomorultak- szerintük- be akarták vonni a forgalmit, majd 10 perc okosodás után lógó orral vissza adták, de nem kértek elnézést a szarháziak hanem elkezdtek kötözködni a motor állapotával.
Belefékeztem, szóval szabad szemmel szerintem leolvasható volt hátulról, de gondolom nem lehet onnan a fejtámláról lekapni aztán utánam lőni.... No meg az elfogóautó sem nagyon akart nekilendülni... Szerencsémre.
csak aki szakállas
Minden Kawasakisnak megy majd a csekk.
Bár ha meggondolom....
Jól van na, csak ráparáztam egy kicsit :D Köszönöm a válaszod!
Szerintem elég ha beazonosítják motor alapján
Akkor miért kérdezel hülyeséget?