Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha kawasakis vagy akkor 35 ezres meg két sör, ha nem akkor 40 ezer
Hali!
A commandernek mi lenne az ára?
2002-es zx6R fejidom, légbeömlő, ram air gumi valakinek eladó?
Ez igaz
Úgy ám, de persze csak akkor ha az első kör nem egy kurva nagy nyárfának vezet...
Hülye emberek mindenütt élnek!
Ezek a motorok nem egy körre lettek tervezve
Az enyém is onnan van 02. 636 ! 2. gazdája vagyok 5 éve no problem vele...
Nekem volt olaszból behozott motorom. Semmi baj nem volt vele amíg nálam volt. Rendbe raktam és mentem vele 02-es modell nagyon szerettem
Csak az emberi mentalitás, semmi más és az pont elég :)
De jó hír, hogy az idei melegfelvonulásra hazajön állítólag
Mibe más egy olasz mint mondjuk egy németországból behozott motor?
Na én is csatlakozom. 2005-2006-os zx6r-hez van még eladó gyári indexem első hátsó, gyári kipufogó és egy powercommander III USB. Akit érdekel keressen
Sziasztok!
2007-es ZX-6R-hez van néhány alkatrészem eladó, műszerfal, enyhén sérült, Generátor dekni, kormánycsutka. index, első lámpa.És egy 2006-os 636 fejidom is van javított. Akit érdekel hívjon.20-596-8172
Üdv!

Keresek szép állapotú (nem törött, nem össze-vissza karcolt), zx6r-t, 2005-ös új formájút! Lehet külföldi is magyar okmányokkal, csak NE OLASZ!
Aki tud ilyet, az keressen (lehetőleg kawa zöld színben)!
Február 26, 27 szerintem pár körre vállalható lesz. Ha nem lesz taknyos az út..
akkor majd hívlak...
Minden jóból megárt a sok hát még ami szar.
na mi van... felmottá vazzeee...
ŐŐŐőőőőőőőőőőőőőőőőőőő napok óta munkanélküli vagyok....
Kicsit sokat telefonáltam.
16:31-kor hívtalak 2 X is . Nam kell magyaráznkodni ha nem lehet telefonálni munka közben akkor nem, és punk-tum...
A lófasztdolgoztam, nem is hívtál ombre. Úgy nehéz felvenni. Ha meg azt jelezte hogy nem vagyok elérhető akkor meg éppen telefonáltam, tuuudooooooooood.
Kicsiangyalbögyörőm... gondolom tegnap dolgoztál , mert nem vetted fel a telefonod...
Mostmár értem!