Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

motorral volt, tudtommal azon nincs :)
Igen. Ha van elöl rendszámod.
Sziasztok!

Ha elölről mérnek meg akkor várhatom a csekket? :S
Egy jól sikerült nap...
elmentem tesztelni
4 órán át utaztam csak oda! geci 10es út.....
regeltem....15:20ra volt időm az új 636-ra
erre már 2kor elkezdett esni....fél 3kor még jobban...
el is jöttünk...
Szia! Tudok segiteni!
Kerekesek 1996os zx6r-hez jobbos kapcsoló egységet leállító és indítógombok amibe vannak. Hátha tudtok segíteni köszi.
Hali!
Nem ismerős valamelyikőtöknek ez a motor?

Érdekelne egy két dolog esetleg, ha ismerős.

Köszi!
Hát tegnap mentem 50 km-t kb a hab teljesen eltűnt a víz 67 és 70 fok között mozgott a hűtővízből nem fogyott......remélem nem lesz vele gubanc:/
Forralja a vizet. Nagyon melegszik.
Nincs az olaban nedvesség(már amire te gondolsz h2o) ha igen akkor az nem motorolaj...

!szerintem!
Sziasztok,hátsó kapaszkodót keresek!
gyerekek! van egy eladó 48-as probiker cordura nadrág 1x volt rajtam! ha valakit érdekel irjon!
KAWASAKI TESZTNAP AKCIÓ!

Ezúton tájékoztatunk titeket, hogy az április 12-én lévő Kawasaki Tesztnap alkalmából szervizünkben 20% kedvezményt biztosítunk minden, április 12-én 09-17 óra között leadott gyári Kawasaki alkatrészekre, kiegészítőkre és ruházatokra értékhatártól függetlenül! Megrendeléseket e-mailben adhatjátok le. A 09-17 óra között beérkezett árajánlat érdeklődésekre legkésőbb a következő munkanapon válaszolunk. Természetesen rendelés esetén a 20%-os kedvezményt biztosítjuk.
Mai naptól honlapunkon az „Akciók” menüpont alatt Óriási Kawasaki alkatrész és kiegészítő kiárusítást találhattok akár 60% - 70%-os kedvezménnyel is.
Link: (http://www.red-line.hu/akciok.... )
Az akciók nem vonhatóak össze!
Olvastam olyat is, hogy akkor is kepes ilyesmire az olaj ha nem melegszik fel rendesen akkor a benne lévő nedvesség kicsapódik és ezt okozhatja....ma epp csak par utca erejéig vettem elő és előtte nem tapasztaltam hasonlót:-/mik még az előjelei annak ha hengergejes a motor mit nézzek meg?:-(
jaja, hengerfejes...
mondani akartam h nekem van 2db is, de az újabbra
h. fej
Sziasztok!Arra lettem ma figyelmes,hogy tiszta hab a motorolajam,és elég benzinszagú is:(Van ötletetek,hogy vajon ez miért lehet?:(
Köszönöm! Egyelőre számomra horror áron találtam (15 ezerért és 20-ért)
06-70500-8881
Keresd Robit
Továbbra is ötletet keresek bontóra, ahonnan 2002-es ZX636-hoz bal lábtartó konzolt tudnék szerezni
Küld el a telefonszámod e-mailre és felhívunk most,sajnos a céges nincs kéznél azon nem tudsz elérni!
Telón csöröghetek akár most is? :)