Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De igen...
plexid es balos tukrod nincs esetleg?
es jok teljesen mukodokepesek nem szuszog ut fel stb?
ott a Two Brothers carbon dobom..kicsit alakittatsz az összekötőn és máris jo.képet találsz itt róla eleget.
Na megvan Jelcsa. Asszem tavasszal benézek hozzá! Köszi a segítséget!
Bontott 15 forint.
gyarira gondoltam arban mit kostal? :-D uj vagy bontott?
Szia!

Van hozzá gyári gátlóm. De ha valami komolyabbat szeretnél olyat is találunk. 70/6321-829
keress rá Jelcsára,ott van Budaörs-Repülőtér körül,először mész,hátha jó árat ad:-)
viszont az árban fel is rakja neked,tudsz nála próbálni is,ami tetszik!
Valakinek nincs esetleg 96 zx6r-hez hátsó teloja?
Új bódis? Egy álmom válna valóra.. De ahhoz még tennem kell pár jó tippmixet! Ha úgy alakul mindenképp megkereslek!
Jófej.. 30-35öt rátudnék szánni.
Szia!

Új bódisban tudok segiteni! Adatlap!
35ért vettem Jelcsától,bár minél többször megyek hozzá,annál drágább lesz minden
tavaly carbon arrows furulyával 30,idén a carbon gianelli 35,pár hete hívtam ,hogy adjon valamit az RSV-re,50-et mondott
nem szereti a visszatérő vásárlókat
Árban kb mennyi? használtan találtam számomra elérhető dobokat, de nem szeretnék egy kiégett sz@rt venni..
Megvolt, de sajnos nem vezetett megoldásra!
gianellit vegyél,az asszonynak azt vettünk,nagyon jó hangja van
Sziasztok! Tavasszal szeretnék venni a motoromhoz egy sportdobot. (2001 Kawasaki ZX6-R) Elég szűkös a keret.. mit ajánlotok? Használtat érdemes venni? Esetleg van itt olyan aki foglalkozik ezzel? (még új vagyok itt) Előre is köszi..
Úgy néz ki a hajó megfeneklett a Bahamákon mert nálam is ott hajóznak tiszta hülyének nézik az embert.De nem adják fel ma újabb nemzetközi jelentkező akadt. Kitartóak!
Karburátort nem írtad. Egy alapos takarítás, különös figyelmet fordítva az alapjárati rendszerre megoldhatja a bajodat.
Sziasztok!
A helyzet a következő:
Alapjáraton a 4.henger nem jár megfelelően. Ha egy picit ráhuzok mondjuk 2000-ig onnantól kezdve rendesen melegszik de addig egyáltalán nem...
Amit próbáltunk már:
Gyertyák, trafó, keverékcsavarok, pillangószelepek, sokszáz tömítés és munkaóra... Kompresszió jó, szelephézag is jó.
Nincs ötletetek esetleg?
Köszönöm!
Üdv.
Nálam mással próbálkoztak, de ugyanezt a Katonás dolgot két ismerősömnél elsütötték. Megirod neki hogy hozza lóvét és viheti a vasat egyböl ne is fog válaszolni.
Sziasztok!
Kollégám is kapott ajánlást a gabbardmorgananderson230@gmail.com-ról egy Hyosung-ra.
Írtunk neki pár sort, mire ő visszaírt egy oldal rizsát, hogy kifizeti előre, meg elszállíttatja USA-ba. Felfelé alkudott 1900 euróról 2500 euróra. Elég érdekes, ami szerintünk is kamu. Nem foglalkozunk vele. (még írta: megbízható, őszinte vevő, 100%-ig biztonságos vevő, és US ARMY-s katona és még ezen felül a BAHAMÁKON hajózik a flottával)
Hali eladó egy bal oldalidom 08évj-hoz enyhe sérüléssel 12e ft-ért.Érd:zoli_motor@freemail.hu