Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem!

Köszi az infókat!
En is anno egy 03-04 ZX6R-rol vettem az ulespupot a motorhoz. Annyit csinaltam utana, hogy a gyari ulesrol atraktam a tarto fuleket.

Nyilvan igy picit macera a cserelgetes, de en ulessel nem nagyon akartam hasznalni amugy sem.
Megnéztem a képet, sajnos ilyen van nekem is, ezzel jött az üléspúpom, de az istenért sem tudom felrakni, nem igazán passzol....

Látom volt z750-ed és üléspúpod is hozzá. Annál milyen volt a felfogatás? Olyan mint az ülésé?
Az egész jó idő elsőre Nekem 07 jött össze anno, de volt volt aki még ez alá is bement.. Jó kis gépek azok, csak kár hogy kikoptak a divatból... Aki még nem ment ilyennel (pályán), az fel sem tudja fogni mit tud menni, és legfőképp hogy lehet vele fékezni, kanyarodni..
Mindenkinek ajánlom hogy legalább 1x próbálja ki!
Az 50161-es hozzaszolast nezd meg, ott van rola kep. A furatok tavolsaga az passzol a Z750 uleshez.
Nekem van egy konzolom 03-04 ZX6R ulespuprol. Z750-re nem passzol, legalabbis anno amikor neztem nekem nem akart hirtelen jol allni, de szivesen odaadom ha szeretnel vele probalkozni.

Korabban raktam mar fel ide role kepet, mindjart eloturom a hozzaszolast.
Sziasztok!

Van valakinek elfekvőben hátsó ülés rögzítő fül(jobb és bal)? 2003-2004 évjáratokhoz való érdekelne. Úgy tudom, hogy megegyezik a z750-esével(2004).
És még az is kevés lenne ehhez
sok mindent kinéztem abból a nyelesvibrátorból, de ezt nem.... Az ilyen videók mindig megerősitik bennem azon álláspontom, miszerint le kéne tolnom legalább egy szezont egy ilyen jószágon.
Hringen nem éppen mai -1991 es -Nsr 250 nel 2.14 et sikerült..magam is meglepődtem milyen jó menni vele...50 előtt kell megfékezni picivel a célegy végét persze ha nem félsz
Sziasztok!
'96-os zx6-r hez milyen árban vannak a fogyó-kopó alkatrészek?
Első nagy motornak mennyire ideális választás ez a típus? Van valami típushiba amire vásárlás előtt kifejezetten figyelni kell? Építő jellegű hozzászólásokat szívesen veszem.
Ezabeszéd
Januar első hetében fussunk össze a bűnös városban.
Há vázzeeeeee.... még én felejtettem el e?

Tésztaszűrőt, szárnyasbetétet adok cseré hombre.
Ok, azt hittem elfelejtetted. Jan 2.-án megint itt vagyok.
A szárnyasbetétek helyett is hozol cserét?
Tésztátfőztem?

Karácsony körül megyek haza, szedem ki a dolgokat aztán majd cserélünk ahogy megbeszéltük. Nincs változás.

Mikor jössz vissza bépé?
Van. Mi a kérdés?
Szeva!

Ha kell a tésztaszűrő akkor még ma szólj mert jövő héten vagyok még budapesten utánna már nem.
Stricikurva jelentkezz...a tehetségedre van szükségem
vagy ha valaki tudja az elérhetetlenségét azsebaj
írtam e-mail-t, köszi hogy kelentkeztél
Van
Van valakinek 05'-06'-os ZX6-osa? kellene egy kis segítség...
kiscsávot már vittem egy kört..crazyfalva streeten.....pedig lassan mentünk...