Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

F A I L !

Még csak véletlenül se foglalkozz vele.
Gyanítom adtál meg telszámot a hirdetésben. Aki meg akarja venni az hívni fog, mert már egy jó pár éve nem csak a postán meg a bolt előtt van telefon a faluban. Emailban meg amúgy is nehéz elküldeni a pénzt is meg a motort is.
Szevasz na látod ezért nem lesz 6 kilósom.Ahogy elnézem túl agresszív
Üdv !

Egy kis segítségre lenne szükségem.Motor vásárlóként jelentkezett be egy tag ezen az email címen gabbardmorgananderson230@gmail.com
Esetleg találkozott e már valaki vele mint vásárló.
Válaszokat előre is köszi.
Üdv:Isti
Ezt nem akarom elhinni, hogy ekkora hülye legyen valaki és ne direkt csinálná.. Egyébként is behajtani tilos volt. áhh
új és hideg gumi jááájjj...szegény ződ. a pálya viszont roppant ismerős! tisztelet Kaszás Úr!
A PayPal nem olyan nagy hülyeség, mint a cikk írója írja! Küldje a pénzt PayPalon, ha úgy akarja, te onnan átteszed a bankszámládra, és utána viheti a motort! Bár egy nemzetközi utalást csinálni egyszerűbb és olcsóbb, de a PayPal nagyon népszerű nyugaton. Sokan normál bankszámla helyett tartanak PayPal-t.
Helló!
Kawasaki sárkányos matrica valakinek?
link a Vatera termékekhez
1 Ft-ról van felrakva licitre kettő is, de ahogy látom, nem kell a kutyának se. Senki nem akarja meglepni magát vagy a motorját/autóját Kawasakis matricával? Ha nem üti le senki, a többit a konyhaablakra ragasztom inkább a Vatera helyett
Eladó használt PP Tuning arany fék- és kuplungkar párban.
Felhajlós és előre hajlós kivitel, fokozatmentesen állítható, csapágyazott.
Ár: 25.000HUF (Eredeti ár: 54.900HUF)

Az alábbi modellekre jó:
GPZ500S (1990-2009)
ER-5 (2004-2005)
Er-6n/ER-6f (2006-2008)
Versys (2006-2008)
ZX-6 (1998-2004)
ZX-6R (2000-2004)
ZX-6RR (2003-2004)
ZX-600 (1990-2004)
ZZR-600 (2005-2007)
ZX-10R (2004-2005)
Z-750S (2006-2008)
ZX-9R (2000-2003)
ZX-12R (2000-2005)
ZR750 (1991-1993)
Az elso kepen a kormanycsutkaval fuggolegesen egyvonalban a vaz el van repedve?
Most látom hogy mindenki árul akkor nem akarok kilógni a sorból
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Most olvastam amit küldtél és legalább tudom hogy nem csináltam hülyeséget.
Megirtam neki hogy ha átutalj a pénzt a saját számlámra és utána viszik a motort akkor jó, vagy eljön ő vagy a megbízottja akivel megirom az adávételit és ki is fizet ott helyben.
Kiváncsi leszek a válaszára

http://totalbike.hu/technika/nepperuzo/2012/12/04/at_akar_verni_a_vev
o_igen/
Hali srácok! Nagyon fontos kérdésem van hozzátok valamelyikőtöknek volt már olyan hogy PayPalon keresztül vették meg esetleg a motorotokat vagy valami nagyobb értékű dolgotokat.
Mert a motoromat meg akarják venni ezzel PayPal-os megoldással de még semmi ilyennel nem volt dolgom.
Előre is köszönöm
Nekem naked nem neked naked különben is Joe ezt már uccsem érti , követni meg idom nélkül nem is tudja..
Joe készijjé má kipuff nékül egy csodálatos hangfelvételt, azt told felide had halljuk azigazi hagját a ménesnek de aztán hádé minőség legyenám, nemám valami recsegős telefonnal felvett
Hámoostakkó.... nakem vagy naked?
Köszönöm szépen a segítséget !
Akkor szépen offoljuk a témát. :)
Egyenlőre maradnak az apróbb módosítások.
ha alakítani akarod:
-fejidom
-lámpa
-plexi
-műszertartó
-szörcsögő
-ram
air

csere.
Mondomén, hogy naked kupára nekem kiváló lenne
én elnem adom....
elkezdődött ugyanis a 2013 as szezon
apropó:a Two Brothers eladó!
Sziasztok

Érdeklőnék,hogy a J1/J2 fejidom ráapplikálható a G2-re? Vagy túlságosan nagy meló lenne?

További szép napot.
Eladó ez is
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-640697
0
Mi van veletek

Mi lesz helyette ha szabad kérdezni ?

Bocy gondolom te a 10.-re hajtasz dollaklaci gondolom te is nagyobb gépben töröd a fejed mi

Szép bringák de mégis van 1 kérdésem hozzátok .......... oszt a felibű mennyit engedtek el hmmm ?