Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Súlyos probléma lehet ez egy BMW-snek.
Ok
Egyébként DMC másfél éve szűnt meg, tényleg rohadt régiek! Sok ezek közül 2010-es modell. És ha bemész egy boltba veszel egy kesztyűt azt honnan tudod hoyg hány éve áll ott? Aztán megveszed teli áron.
Engem általában ha valami nem érdekel átsiklok felette, nem kezdem el rögtön fikázni, de hát nem vagyunk egyformák.
Itt sokan örülnek ennek
Senki nem kényszerít hogy vedd neg, de az árán is tükröződik hogy nem 19e egy ing. Egyébként semminek semmi baja. De ha tudsz jobbat szivesen meghallgatom, tán még veszek is
Ezzel csak az a baj hogy ezt még a dmc korszakból visszamaradt atkás maradék
Ezüst állból nyithatós: 60000,- helyett 36000,- XS-3db, S-6db, M-1db, L-3db, XL-4db

Fényes Fekete állból nyithatós /ugyan az mint az ezüst/ 36000,-XS-4, S-2db, M-1db, XL-2db,

Fekete szürke: 39000,- M-1db, L-1db
Ujjatlan 3800,- helyett 1000,- S-1db, M-3db, L-2, XL-13db

Polárpulcsi: L de inkább XL-XXL 25000,- helyett 2500,- 12db ez tényleg tök jó meleg !

Ninja póló hátán ninja felirat: S-6db XXL-1db
Fekete piros felirattal: 5300,- helyett 2000,- S-7db 2XL-4db

Szürke beach tépett kis felirattal: 8000,- helyett 1500,- S-5db, M-5db, L-5db, XL-3db, XXL-5db

Fekete szürke felirattal: 8200,- helyett 2000,- S-8db, M-12db
Holnap tudom megmondani
Mennyibe kerül?
Sziasztok!
Fehér urban sisak M-1db L-2db XL 1db 1350gr! 39.900
Hosszú ujjú zöld: S-4db, 2XL 2db 10400,- helyett 3500,-
Fekete ing: XS-4b, S-8db, M-4db, L-6db 16000,- helyett 4500,-
Zöld ing: S-2db, M- 4db 17000,- helyett 4500,-
helo Pálesz. Hadd kérdezzem már meg hogy a kawasaki any questions-os polóba nem-e lenne véletlenül L-es méreted? MZbiker@citromail.hu majd ide dobj már nekem egy mailt.
Üdv,
Dávid
2013-as katalógusból rendelhető!
sziasztok zx600g motorkodos blokk alkatrészek eladók 98-99
06209238057 Csaba
Sziasztok!

Gyári Kawasaki alkatrészek, kiegészítők beszerzését vállaljuk kedvezményes áron!
Szervizelésben,biztosítás ügyintézésben segítünk!
Elérhetőségünk adatlapon megtalálható!
Bocs de te nem is élsz ilyen nagy lábon jó neked a 36 os
és mi az öregapádon hivjalak fel ha még a neted is betárcsázós?ami a hirdetésnél van te veszed fel?mert ha valami nyögdécselés lesz benne én bizisten orrbaverlek
mentalevél...ha valaki lenyúlj a 43 as cipőt azt saját kezemmel ölöm meg magam
Akkor híjjál má fel! sos
Na mielőtt nagy kavarc lesz, mert már ma is fogyott belőle jópár dolog. Akinek ami kell az a feltüntetett e-mail címre küldje el hogy pontosan mi név cím telefonszámmal, hogy be tudjam foglalni a nevére. Amennyiben ez nincs meg nem tudok foglalni, és szabad marad. Holnap még rakok fel pár dolgot, tehát az is működik, hogy megírjátok mi kell és a frissekből tudok hozzá rakni, ha mondjuk póstázni kell akkor egy a póstaköltség ami 1700.- és másnapra megérkezik!
Igen fehérváron minden megtekinthető
Többi kérdésre holnap tudok válaszolni, akkor leszek gépközelben.
Esetleg ha valakinek van valami kivánsága amit nem lát az nem azt jelenti, hogy nincs csak hogy nem tudok mindent feltölteni, de nyugodtan jelezze, és ha van küldök képet meg árat.
Üdv: Pálesz
Emilt kültem, feketére pályázok! ;]
Mail ment!
ezt a sok motyót Fehérváron meg lehet nézni élőben?