Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miszter!

Nézz be ide, a 4. képen van amit keresel:
http://www.kepesmotor.hu/korma...
Ja és átutaltam a zsét :)
láncvédő műanyag burkolata van valakinek elfekvőben
Vevő lennék rá :)
Ja értem hm érdekes hogy 1 olaj kell mindkettőhöz.
Köszi az infót !
A kuplung olajos a motor olajos . csak itt mindkettőt egy olajjal kenik így egy térben van ezt néha néha cserélik is ami sok mindentől függ.A hátsó fék azt nem tudom olyat nem igen használok de nálam is kemény de blokkol egyből .Szval csak ennyi
Azthittem olajos a kuplungja de akkor nem akkor az a motorolaj oké vágom :D és ha kitekerem azta fekete hokit van azon szintjelző is gondolom.
sssanyi ugye ez a kuplungolaj témát csak viccből írtad mert ahhoz nagy poén
Megmértem a fagyállót - 30 volt szóval jó .
Olyan kérdésem lenne még hogy motorolaj szintet hol lehet nézni ? mert oldalt a kuplungnál az gondolom a kuplungolajé aza kis sapka.
Meg az mitől lehet hogy a hátsó féket kibaszot nehéz nyomni meg nemsi nagyon blokkol a kerék .
megyünk,gyere te is
nem keveredünk /pedig nem vagyok rasszista de az utulsóbol még ennék is. /
Nálunk ezt cigónak hívják,Tudok szerezni ha kell
Egyszer kipróbálnám kitudja hogy milyenek. .
Ma uszi ?
Már mint te a négerekre bux?
Az izlésével valóban nincs baj csak a szinnel.
Az ízléseddel nincs baj
Go papa!
Írtam mailt
Holnap megnézem!
Tudom hogy mérni kell azért akarok kivenni belőle 1 cseppet megmérni hogy hány fokos.
Hali

A jobb kormánycsutka alatt van az a fekete műanyag, az alatt van a sapka.A fagyálló koncentrációt viszont mérni kell...
Sziasztok
Tudna nekem valaki segiteni vettem 1 04 es 636 ot hogy tudom megnézni benne a hűtőviz fagyállószintjét van valami sapka rajta vagy hol lehet mintát venni ?
ment fb-n üzenet
Gyakorolni! Nekem már van, Kornélnak kellene még mivel lassan itt az igazi tél és kénytelenek vagyunk egy raktárépületet használni csak ott kussba kell lenni!
esetleg p.istvan84@citromail.hu