Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

(lemaradt a kép)
Az igazság az hogy 2 évvel ezelőtt egy szerviz alkalmával kúrva sok darabot elhánytak belőle volt egy kis pofozkodás is belőle most pedig szeretném teljesen rendbe tenni ezeket a dolgot.

Néztem fullos szettet is az ebayen onnan van a kép is kb 17-18.000ft-ba lenne szállítással. Ezek után döntöttem úgy megpróbálom magam beszerezni a cuccokat külön-külön.

Igen 2003-2004 Kawasaki ZX-6R-hez kellenek a csavarok.

Pisti,Zsolti: Ti ilyen robbantot ábra+azonosító alapján tudjátok az alkatrészeket megrendelni? Megpróbálom pontosan összeírni hogy mi is kell és várom ajánlatokat.
Fullon vagyok!
Ha az 1-es az oldalidomnál lávő, az 5-ös meg ami az üléstakarónál v a lámpánál van akkor tuti van, de a 3-as nem ismerem fel, az hova megy?
Ez 2003-as 636? lehet hogy van is. Hova kellenek pontosan?
Pofátlanul lenyúlom előle uccse veszi észre amilyen sűrün nézelődik erre fele
A felső sorból az 1.-3. és 5. cuccost hol tudnám beszerezni?
tessék Crazy
Milyen gombot? nem értem bocs de nem iszok eleget
figyejmá Te gyilkos!Aztat a bekapcsológombot honnanöreg'nyádbó loptad he?a szép pirostat-csak mer lopjmár mégecce..azse baj ha szegediesen csinálod.....................
..............mégöccö
Ja BÚÉK buzik...Stricinek is
Zsóóóti.Szelepkorongokkal hogy állsz raktárilag?
Mi nyitva vagyunk mi kellene?
Lehet hogy csak a jövőhéten nyitnak.
Mire van szükséged, hátha tudok segíteni?
Az még addig oké hogy Debrecenben megszűnt a kawa kereskedés de hogy sem a miskolci sem a nyíregyházi üzlettel nem tudom felvenni a kapcsolatot már a faszom ki van...
B.Ú.É.K mindenkinek.
Ha esetleg valakit érdekelne!

http://www.kepesmotor.hu/motor...
BUjjÈK belétek is
B.U.É.K
BUÉK zöldek, nem ám bebaszni nagyon!
BUÉK minden 636-oss tulajnak ja és Crazynek is
Áóóóó bhúeeeek!
Eredményekben Gazdag Boldog Új Évet Kedves Fórumtársaim!
B.Ú.É.K

, , ,

MINDENKINEK
Há jahh, nem óccó váltani. A bukót megtarthatod nem olyan szar sportmotoron csak kéccá felett kicsit zajos, állítólag.