Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jol motorozik ez a tom gyerek... lehet felkarolom
ki az a rövidgatyás portás?
Thanx, egy próbát megér.
nézd meg a feszítőjét is...amúgy meg..én is kurva sokat szoptam ezzel a csörgéssel..és tudod mi volt?az utas lábtartó stiftjei kurva lazák voltak és egy bizonyos fordulatnál berezonált és úgy csörgött hogy azt hittem miafaszvan :) csak egy lehetőség
azá bocsánat .....
,,,de tényleg egy kis sunyi paraszt vagy
neked olyan is volt má hogy simán csak paraszt vagy de ezt most hagyjuk ittam ittam de nem ez beszél belőlem..hanem a igasság.féreg vagy te öcsém,megjavulhatná má.
adide.majnemfog
nekem egy chivas kéne de hama,,nem megold6ó?
a jóból te is sokat eszel nemde?szóval enm ennek elleneére..merha igen?akkorsem?de..nahát.
sok kawasakiban cseréltek már vezérműláncot úgy hogy a vez.lánc feszítőre rá sem néztek, kézzel próbáltál már ráfeszíteni a feszítőre?
Nem kell!már szereztem,de azért köszi
Ezt én is tudom, ennek ellenére a Molosból többet eszik a motor...
..szoval nalam a blokk(04)

annyira keveset futott, hogy pl gyari lanckereken nem latszik semmi kopas! szoval sokminden ujszeru, uj allapotu

valtot megtartom a tobbirol hamarosan jonnek a kepek

gyertya pipa, olajtekno mar bontva apropenzert viheto
Mindegyik kút a moltól veszi a benzint, kivéve az omv. A molos drágább, mert tisztább benzin, mint az adalékanyagokkal "javított" többi.
jah... az akkor nem oké. Nekem csak ilyen kis zizegés vagy hogymondjam.
De akkor nálad más a gáz. Vezlánc meg azért sem hiszem hogy lett volna mert akkor minden fordulaton csinálnia kéne.
sok boldog balesetmentes km-t vele.
én inkább ezt úgy hivnám, hogy csörög! de nem kicsit...
próba megvolt, nem akku. Valószínű valamiből sokat kap a gép. Szerintem az üzemanyag lesz az.
Nah majd nemsokára műszaki meg szimeringek aztán megnézetem!

Ma mentem vele még pár kört... egyszerűen imádom! :D
Bármilyen sebességfokozatban csinálja?
Nekem olyan 5-6000 között van zörgő hangom. És már előzővel is ez volt a helyzet. Tudom ezzel nem sokat segítettem.
sziasztok,

kellene egy kis segítség. adott egy 07-es zx6r, 7000 kmel. Kb 2000 km óta 8000 és 10000 fordulat között úgy csörög a gép, hogy az embertelen. Vezérműláncot kicseréltettem, nem az volt. Csak terhelésnél csinálja, üresben nem. Vmi ötlet vagy hasonló tapasztalat vkinek?

Köfike
ez jónak hangzik, kipróbálom! :)
Ezt egyszerű ellenőrizni. Amikor nem indul bikázz rá. Ha beindul tőle akkor aksi. Volt már olyanom, hogy hidegen pöccre, melegen meg csak tolásra meg bikára indult. Aksicsere megoldotta a gondot.