Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nem. De én csak tippelgetek.
De ha hidegen indul akkor nem akksi gond nem?
12 V 8 Ah a 2005-ös modellbe. Gondolom a 96osba is olyan kell. De meg kell nézni a manualt.
Köszönöm a válaszokat!
Akkor utánanézek az akku problémának.
Pontosan milyen akksi kell bele?
380ért vettem 96-os, 72000 km-er van benne. Fris karbiszinkront és szelephézagot mondott a srác.
oszt hogyér vetted?
ott a yoshimura dobom!
fainul szól, de minden héten polírozni kellett.
meleg motornál nem kell szivató. Anélkül is mennie kell. Ha szar az aksi az elég sok gondot tud okozni. Szerintem többek közt ezt is.
A Shell benzin szerintem a legjobb az összes közül. Nekem az vált be.
Jó kis gép :D ma próbálgattam egy kicsit. Azért van mit rajta alakítani... első villa szimeringek lassan csere, markolatok csere, sajnos túl szoros ezért nem ugrik vissza... illetve a fénykürt része nem működik.

Kérdés:
Melegebb motorral is kell neki szivató vagy el kell, hogy induljon?
Lehet azért indul nehezebben mert gyengusz akku?
Esetleg fos a shell 95-ös benzin?
Gratulálok. isten hozott.
Gratula a géphez!
Beálltam én is a sorba! :D
Valakinek egy komplett jól működő váltója van e kawasaki zx 6R 96' motorkerékpárhoz?
ne szidd a tesócskámat
Á-ááááááááááááá, ez falábú jános!
jáájjjdeköszönömtenksz
neszeeeeeeee a meleg miatt http://ezfasza.hu/2012/06/seta...
Savant! Kell meg valami alkatresz?
pálmaaaaaateksz.....víkonyan mintha zsiráfot simogatná.amugy meg savanyucukor-háde
Héééj Joe!
ülésszivacsot vivel ragasztod?... öntapadós az a fele, de szerintemnem fog jól ragadnyi e.
dehogylófasz csak:
Már megint 1 celebecske gondolom mert mindenhol az ő képit nyomják http://www.sportmotor.hu/motor...
Mééééért csipnek vagy ugrálnak ?
Úgy látszik "ŐRÜLT JÁNOS"-nak nem jön be, ha kétharmad, vagy fél áron vehet meg cuccokat a "GÉPÁLLAT"-jához ! Az álltalános dolgokat ( olaj; gumi; ruházat; egyébb kiegészítők ) természetesen az "APRÓ"-ba rakjuk, igaz ha egy kategórián belül 1-nél többet akarsz hirdetni, az min. havi 5000Ft , de üsse kavics, ha sok cucc van néha azt is rászánjuk, de ha márka+ típus specifikus cuccok vannak, azt természetesen jobb egyből a "CÉKÖZÖNSÉG ARCÁBA" tolni !
bolhapiac van vagy mi a faszom?