Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is tudtam,hogy rokonod
2001-es zx6-ra valakinek eladó sportdob?
faszom--jós nem vagyok
És a ma estét ?
hát...öö eddig úgy néz ki
úgy látom te is túlélted az estét.
Magdi anyus él!

.....





.....A többieknek meg jó seggük van
találtam neked szakirodalmat ahol egész okos dolgokat írogatnak. Pl.:
"A dugattyúk esetleges megragadása, beállása nem tartozik a kopás kategóriába. Okai lehetnek (a teljesség igénye nélkül): nem megfelelő anyagfelhasználás, megmunkálási (alak illetve méret) hibák, kenési elégtelenség, hűtési hibák, túlterhelés, üzemanyag ellátási, gyújtásidőzítési hibák."
az messze van...
Akkor mondjatok egy olyan helyet a fővárosunkba ahol értenek ahhoz, hogy kicseréljenek egy teloszimeringet és nem kelljen kifizetni érte annyit mint a nasa éves költségvetése.

Az mondjuk nem fontos annyira de ha nagycsöcsü csajok csinálnák bikinibe akkor az lenne az igazi.

Szóval van ilyen hely?
Ha dolgoznál kecskeméten akkor múltkor szólt az egyik ismerősöm, hogy ott lenne meló
Na majd meglátjuk mi lesz a telóval.
Melóügyben meg köszi az intézkedést. Ha később esetleg hallasz valamit ne tartsd magadban.
Akkor egy PM-be elmesélhetnéd...
Keccer ment el a geci :) ha eccer jo lesz a valtom....
De le lehet! Nekem mind ket oldalt hianyzik a fele! Mondjuk az tort es nem kopott, de mind1
nincs erről mit beszélni...amikor kerestetek problémával én ajánlottam valakit,megtapasztaltam pár dolgot,ezért megosztottam ,hogy annyira nem ajánlom.ez igy korrekt.
Jaja. Hallgatjuk.
pL nÁLAM aDATLAP!
És akarsz róla beszélni
07-es ZX-6Rből kifelxelni a katalizátort mennyire jó ötlet?
Pl nálam Adatlap
Miért?
Ja mint állat bár ezt a pénzt el tudtam volna költeni másra is.Amúgy aránylag elég "olcsón" megúsztam.
A szerelőm haverja talált egy szinte alig használt motort valami bezárt szervizben amit pakoltak kifele nagy erőkkel és akkor mire bukkantak?... hát persze,hogy erre a motorra ami egy jó ideje eldugva bujt meg a sarokban állítólag. No most a motor papírjai szerint olasz és kb 1500-3000 max. km van benne ami igencsak nem sok és sztem 170.000 ért még a hülyének is megérte nem hogy nekem Meg egy jó adag szerencsének köszönhető azért. Sztem egy idegennek többe lett volna de mivel a szerelőm beszélt vele így ennyi amennyi.
A bibi viszont az,hogy ki kell mosni a blokkot,mert annyit állt hogy a benne lévő "olaj" ha lehet annak mondani elég csúnyán néz ki.

Ilyen is csak a mesében van de most végre valóság,hogy ennyire fasza blokkot találni el sem hiszem. Úgy hogy jövő héten már kész lesz legalább is remélem