Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig ő is fasza gyerek ...csak köcsög
Mi kellne pontosan csak kpl blokk jó?
Zsolti te sem tudsz blokkot véletlenül az én bringámba ?
Isten vagy! Köszönöm hogy megvédesz ettöl a beszoló bácsitól.
nézd meg a gyújtókábeleket,gyertyapipákat nincs-e rajtuk sérülés vagy ha tudsz mérj rá a kábeleikre.
Nem zaklatásként bassza meg az élet DE VALAKI DOBHATNA MÁR EGY BLOKKOT AMI JÓ IS ,

Dáriusz küld el nekem a blokkod nem baj,hogy későn vagy korán vaty sose csattan ÉN küldöm az enyémet a sose csattan olyan halk baszki,hogy a hibrid verdák halk susogása a büdös picsába van ehhez képest , ,
Ismét bocsi nem zaklatás csak aggodok kicsitHali srácok olyat kérdeznék. mitöl van olyan hogy váltásnál kuplung behúz váltás és nem csattan hanem csak akkor amikor engedem ki a kuplungot. mintha akkor fogna csak össze? régóta csinálja de nem mindig. igazából amióta megvettem azóta ilyen, csak már piszkálja a fantáziám. Ki nem dobja sebességet nem megy két sebesség közé, csak néha ilyen furcsa. Esetleg valaki tudna ajánlani nekem gyertyát, meg egy körülbellüli árat mondani egy szelephézag állitásra és egy injektor szinkronra?
Előre is köszönöm mindenkinek
azért jó lenne mindegyiket napoztatni, ha már vannak :)
szerintem azt a hengert csak árnyékban járasd,..a többit lehet napon
Még valamit elfelejtettem:

Lehült 80-85 fok alá, és utána visszjött a henger, mintha mi sem történt volna...
Sziasztok.
Segítségre lenne szükségem a tapasztalt rókáktól, mert egy kicsit elvagyok kenődve. mi lehet a gond?
Hétvégén felvonuláson a tötymörgében 4-5 ször felmelegedett a hűtővíz 105-106 fokr, bekapcsolt a venntillátor minden esetben és hűtötte. Az 5. felmelegedés után elment az egyik hengerem, és alapjárat leesett 1000 alá,dadog stb., leállítottam utána nem indult önindítóta, csak betolásra...
Gyertya problémára tippeltem, és kicseréltem őket.
Sajnos a városban ma ugyan így jártam...
2-3 felmelgedés után nincs gond, csak utánna megy el a henger...

Segítségeket előre is köszönöm
ne kúrogasd mán.Tök rendes srác
szasztok, 2000es zx6-r be milyen olajat ill. gyertyát ajánlanátok? Elképzelésem van de azért inkább megkérdezem :)
Hali srácok olyat kérdeznék. mitöl van olyan hogy váltásnál kuplung behúz váltás és nem csattan hanem csak akkor amikor engedem ki a kuplungot. mintha akkor fogna csak össze? régóta csinálja de nem mindig. igazából amióta megvettem azóta ilyen, csak már piszkálja a fantáziám. Ki nem dobja sebességet nem megy két sebesség közé, csak néha ilyen furcsa. Esetleg valaki tudna ajánlani nekem gyertyát, meg egy körülbellüli árat mondani egy szelephézag állitásra és egy injektor szinkronra?
Előre is köszönöm mindenkinek
Üdv. Sürgősen szükségem lenne egy gyertyapipára kábellal együtt, hol lehetne gyorsba beszerezni?
Szia!

Mindenem van hozzá raktáron! Holnapra nálad lehet. adatlapomon elérsz!
elkelt
Értem, holnap hogy tudnánk ezt megoldani? Ugyanis legkésőbb péntekre kellenének a cuccok!
Majdnem, majdnem csak - tudok segíteni, adatlap - szöveggel.
tudok küldeni mindent normális áron.vagy ez Kawazsóti szerepe?
Üdv Mesterek. ma vettem egy 97-es ZX6R-t, de 3évig állt, és most ráférne egy olaj,olajszűrő/légszűrő,gyertyasor csere így hirtelen. Van olyan bolt ahol reális áron meglehet mindent venni Pesten a 18-19-ker környékén?
augusztusig még 3 váltót és két blokkot meg lehet ölni benne...
Üdv!
Megvan még a motor?
Oké csak nekem sürgős lenne ,mert a motorra szükségem van Augusztusban minden féle képpen.