Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mivel kb 226 féle értékelés volt igy nem is tudom...43 as rajtrács volt,itt abszolútban a legjobb 43 időt elérő rider mehetett a 250 ből...
asszem a 18.helyről indultam 10.nek fordultam az első kanyarban,de aztán valahol ugyanott fejeztem be ahol elkezdtem vagy hátrébb piszkosul el voltam már fáradva,mert ez már a 2.nap vége volt és végigmentem minden menetet.Persze ez nem szól mentségemre,de a felétől már alig bírtam forgatni a kormányt .Azért kaptam egy kupát 2.helyezésről Svéd saját háziversenyében-mindmáig nem tudom biztos nekem akarta e adni mindenesetre 4 mp-el elmaradtam attól amit szerettem volna,pedig a motor hibátlan volt.Látható ,hogy Svéd 2011 es űrhajója minimálisat ad a célegyenesben a 2004 es paripának és azt is inkább az áttételezésnek tudnám be,ugyanis nekem az 5.sem forog ki a célegyenes végén.Volt viszont egy rettentő érdekes 4-5 mp-em a két nap alatt:történetesen az első napi versenyen az első kör második kanyar előtt belső ívre mentem kifékezési tervekkel és valahogyan 1 est dugtam 2.fokozat helyett...ezt úgy tolerálta a motor,hogy blokkoló pattogó hátsó kerékkel elindult jobbra a hátulja és még gondolkodni is volt ideje az én nem túl gyors fejemnek:próbáltam kivenni egyből,de az istennek nem sikerült,persze tovább mentünk keresztben-feltartottam a fél mezőnyt és kerestem hogy hová fogok esni..vártam hogy történjen már valami de csak a nyikorgás és pattogás..Amikor már borítani kellett volna hirtelen abbahagyta én pedig beborítottam a tömegbe,mivel más sanszom nem volt.Szóval ez volt eddigi pályamotorozásom leginkább vigyázbanállaszar pontja.Két szóval :jó volt.Bővebben :kurva jó volt
Üdv Zöldek! Hétfőn 8-ra viszem műszakiztatni a gépet, de elfelejtettem megkérdezni, h milyen tartozékok szükségesek, h ne bukjon meg a gép. EÜ. doboz izzókészlet még mindig játszik?
Hú nagyon megy az a kawasaki. Úgy pörög fel mint ha csúszna a kuplungja. Bivalyerős lehet. Szép menet volt.
Hányadikok lettetek?
43 an rajtoltunk....ilyenkor borzasztó nagy élmény az első két kör a végefelé rajta vagyok,szépen bejelölve -Svéd csak elkapott az enterprájzzal jó béna voltam
sosem értettem mi az az összehangolás? ha nincs öblítés akkor mit kell hangolni?kivel?ez olyan mint pia nélkül inni....jó-jó,de nővel jobb..
rendben
Sziasztok.
Hozzáértőkhöz lenne most leginkább a kérdésem.
Van egy kawasaki zx 6r 98 as évjáratú motorom.
Vettem hozzá egy finster sport dobot.
Az lenne a kérdésem hogy esetleg lesz e a motornak valami baja hogy az összekötő csövet levágtam róla és egy szűkítőt bele hegesztettünk közvetlen a leömlők után és oda lett közvetlen felrakva a dob.Gondolom karbi szinkronra szügség lenne hogy össze legyen hangolva a dobbal.?
Köszönöm előre is a válaszokat.
Én már semmin sem csodálkoznék
Ez csak a fura tank magyarázata Ilyen furát biztos nem ad ki a Japó
aha ... ok
Ez 1speciális kiadás abban az évben adták így ki
Azért elég fura,hogy egyből a váz ill az egyéb hibákat sorolja amik elvileg nincsenek. A tank színe le van szarva de gondolom az sem véletlen más de tényleg semmi köze a motor állapotához. A többivel egyetértek.
Valószínűleg ez is lesz! Köszi!
Attól hogy piros a tankja még lehet jó motor, menjél el nézd meg, vigyél egy olyan embert aki ért is hozzá nem csak pofázik, ezen emberek ismertetőjele, csendes szerény és bazigyorsan motorozik. Tedd le a lét próbáld ki, ha tetszik alkudjál belőle 40ezret és vidd haza, ilyen egyszerű ez testzsírom.
Te mindig puding vagy! Egyéb....?
Irigykedsz a bölcsességemért ?
bölcs meglátás.
Hát eléggé hülye az eladó ,hogy miért idézem

"vázhibáról nem tudok, nem motorhibás." "nem hibás a váltója, nem füstöl "

mintha a hibáit sorolná legalább is sztem.

na meg az a piros ill. fekete kombó nem is gyanús ááááá dehogy is
a km állás az amúgy is eléggé "bermuda háromszőg" minden használt motornál!
Ha én valamiről nem tudok az nincs
na jó de akkor nem azt írnád hogy nincs?
Ha nem tud róla akkor talán nincs is
mondjuk a képen és a leírásban már alapból nem stimmel a km állás. 36941 vs 35900.
De ahogy mondtad is elég érdekesen fogalmazta meg a vázról kapcsolatos tudnivalókat...
A tank átfestése nem okozna gondot de a váz!