Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sloringen megtudjuk apropó......Zsó szülinapi bulija 30.-án lesz szombat...feljöttök szombaton ide,leszünk egy 35 en..?itt hédereltek aztán vasárnap megyünk együtt..én is felpakolok szombat délután mig nemvagyok k.o.!na-na-na?
és az volt az én tartalékblokkom:)a generátora az enyémben van
csak 1 picit
+ még erősebbet is mint a régivolt.
azét írta hogy én 1 2500 km blokkot injektor nélkül a tizedesbe jobért vettem mint te
Tudod relatív kinek mi az olcsó nekem ez akkora beruházás mint állat. Hidd el ezt a pénzt máshová is el tudtam volna költeni . Mielőtt félre érted nem akarom magam sajnáltatni.
látod látod..igen olcsóé jutottál hozzá...pedig a 10 es kb másfélszerese mindig a 6 osénak...
Erre az árra rá jön még a szerelés + úgy a hogy mondod a papírozás de arra ráérnék bőven a műszaki vizsga előtt .
Megérdeklődtem reg. adó nem kell ,mert alkatrésznek minősül csak a eredt vizsga, műszaki, forgalmi,törzskönyv aztán szotyi kb. ennyi.

Most legalább adok egy kis pénzt még az államnak ,mert szegények csak szaros A8-ra telik
az igen bazd... nem aprópénz. És gondolom erre még rájön az átírási költség stb.
Tomi, Janou84 egy laza 250.000 ft nehogy baj legyen. Persze vannak olcsóbban is de azoknak van baja.
1xre te kis kiváncsi
mennyibe vesztegetnek egy blokkot ha nem vagyok indiszkrét?
menyit kérnek átlagba 1 blokkért ?
Az enyémnek teljesen vége legalább is a főtengelynek kaput. A többi meg jó lesz tartalékba.
Blokk lenne csak még pénzem nincs ez a bajom.
jah... amúgy gondolom még semmi biztató blokk ügyben...
Hmm hát olyan vagyok én ? .... jó tudom,hogy annyira nem ismersz de akkor is én törvény tisztelő vagyok fehéreket nem bántok na ha elhiszed ha nem .... .

Amúgy ez az alternatíva sem lenne rossz de sajna hozzáférhetetlenségből nem lehet pedig lennénk 1 páran sztem
Kit? pl. a Viktort?
Cső Strici
Blokkra várok meg jó magyar papírra de rem. jövőhónapban kész lesz,mert ha nem akkor valakit összeverek.
Kezdem érezni a hiányát egyre jobban sőt

Ja küldtem mailt.
kurva oroszokon elszállt a tippmixem....pedig a cseheket behuztam ,de a görögökhöz hang voltam nem mondom meg hányszoros lett vón az odds
GO:

Mi a helyzet a motorral?
Ha már én nem vagyok ott
há így vót...valakinek ezt is meg kell tennie:)
Csak aztat látom hogy mindenkit fenntartól