Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondasz nekem valamit a kompressziómérésről? kell utána valami tömítést cserélni?
Állítottam a holtjátékon ahogy mondtad, és most jobb lett. Cseélni remélem nem kell mostanában. Mennyi lenne ha cserélni kell?
Mondtam mááá nemértőőőőő CSERÉLJÜNK BLOKKOT akkor nem kell félned mer az enyém nem csattog baszki ............ , ,
recsegbazmeg ...a kuplungod lehet le van tapadva....az is csinálhat ilyen gondot..de ilyenkor már cserélni kell lemezeket és rugókat is...de inkább használd amig nem lesz komolyabb baj...mert ugysem lesz..
Nem csak nem nagyon kaptam választ, de látom a kasszással osztjátok helyettem, télleg bocs érte csak aggodtam már
Köszi!
Nem tul hirtelen, amikor engedem ki a kuplungot akkor csattan a váltó és van egy kis rántás mintha akkor fognának össze a fogaskerekek. de nem is mindig csinálja ezt. Másik dolog de ez csak szimpla kérdés (vita tárgya) Mit lehet tapasztalni a mocin ha tul feszes a lánc?
jah és amúgy:

Ismét bocsi nem zaklatás csak aggodok kicsitHali srácok olyat kérdeznék. mitöl van olyan hogy váltásnál kuplung behúz váltás és nem csattan hanem csak akkor amikor engedem ki a kuplungot. mintha akkor fogna csak össze? régóta csinálja de nem mindig. igazából amióta megvettem azóta ilyen, csak már piszkálja a fantáziám. Ki nem dobja sebességet nem megy két sebesség közé, csak néha ilyen furcsa. Esetleg valaki tudna ajánlani nekem gyertyát, meg egy körülbellüli árat mondani egy szelephézag állitásra és egy injektor szinkronra?
Előre is köszönöm mindenkinek
akkor másképp kérdezem. Egy ilyen mérésnél mennyire bontják meg a gépet? pl. Hengerfej vagy ilyesmi?
mindig fenn ál a veszély
Ismét bocsi nem zaklatás csak aggodok kicsitHali srácok olyat kérdeznék. mitöl van olyan hogy váltásnál kuplung behúz váltás és nem csattan hanem csak akkor amikor engedem ki a kuplungot. mintha akkor fogna csak össze? régóta csinálja de nem mindig. igazából amióta megvettem azóta ilyen, csak már piszkálja a fantáziám. Ki nem dobja sebességet nem megy két sebesség közé, csak néha ilyen furcsa. Esetleg valaki tudna ajánlani nekem gyertyát, meg egy körülbellüli árat mondani egy szelephézag állitásra és egy injektor szinkronra?
Előre is köszönöm mindenkinek
Ha kompressziómérésre vagy gyertyakép rajzolásra viszem a gépet akkor elbaszódik valami tömítés vagy nem kell semmi ilyentől félni?
Remélem most már megnyugodtál és többet nem másolod be...
tekerj picit nagyobb holtjátékot a kuplung bowdennek felül.valószínűleg kitámaszt picit.
Nemtom. Túl hirtelen fog be a kuplung? Az sem biztos, hogy baja van csak te vagy túl érzékeny.
Cseréld ki az izzót!:)..amikor beindítod annak világítani kell!
Van valami tipped hogy mi lehet?
Az megy simán
Próbálj meg kuplung nélkül váltani simán gázelvétellel és ki fog derülni.
Ismét bocsi nem zaklatás csak aggodok kicsitHali srácok olyat kérdeznék. mitöl van olyan hogy váltásnál kuplung behúz váltás és nem csattan hanem csak akkor amikor engedem ki a kuplungot. mintha akkor fogna csak össze? régóta csinálja de nem mindig. igazából amióta megvettem azóta ilyen, csak már piszkálja a fantáziám. Ki nem dobja sebességet nem megy két sebesség közé, csak néha ilyen furcsa. Esetleg valaki tudna ajánlani nekem gyertyát, meg egy körülbellüli árat mondani egy szelephézag állitásra és egy injektor szinkronra?
Előre is köszönöm mindenkinek
jah és még valami... Én nem bíznék vizsgáztatók és okmányirodások megértésében. Kurvára leszarják hogy mi van, lényeg hogy fizess. És abból hogy ingyen átpecsételjék vagy átírják abból nincs pénz...
Nekem régebben amikor színváltozás volt akkor is újat kellett csináltatni...
pl. Motul 5100 10W40 ill. NGK CR9E
amúgy átléptük az 50000 hozzászólást!
Figyelj Go bácsi!

Gondolj csak bele logikusan...
Eredetvizsga: megnézik az alváz és motorszámot, tehát biztos hogy kell
Forgalmi, törzskönyv: benne van a motorszám tehát új kell helyette vagyis az is kelleni fog
A regadót passzolom