Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsi07,

Melyik GPT fokozatkijelzőt vetted?! GI2001, GI3001, GI4001, stb...

Amúgy ne hallgas a többiekre, nem a diagnosztikai csatiba kell bedugni/bekötni.
Az egy más kérdés, hogy én inkább olyan fokozatkijelzőt vettem volna, ami onnan veszi a jeleket, de ez más kérdés...
Hát akkor muszály lesz többet gyakorolni mert valamit el....sztam viszont a lábtarto leért... Lehet az az oka hogy az első teleszkóp befogó szárakat kb 1,6 cm lejebb engedtem?
a 2003-04 es 636 on nem lehet leérinteni a lábtartót mert el van baszva a tervezés ..Illteve le lehet ,de akkor karcos lesz a tanksapka.rossz az üléspoziciód,mássz le a tankról és told hátra a segged..jobb lesz az egyenesfutás is..pontosabb fékerőt tudsz kifejteni és a térded se hajlitod be annyira...igy nem fog lógni a csülköd mint a 79 éves marinéni cicanyelve
otthonrol majd feldobok egyet. Már kb 1cm vágtam belőle :D igy a cizma bánta :D
vagy ha levágsz belőle is tovább döntheted
egy elkapott fotót azért közzé tehetnél
Bocs lemaradt.
Épp ez a baj szerintem jol tartom. Full a vához van szoritva a belső része és ha döntöm a tul alacsonyan levő lábtartó miatt nem tudom tovább dönteni A lábtartó oldala is teljesen lemarodott. Készítettem egy gyors rajzott, minél magasabban van a lábtartó annál jobban lehet dönteni a motort elvileg. Nekem viszont leért a lábtartó vége ezzel együtt a csizma szélén levő koptató is. (gyári lábtartóval) verseny lábtartó elméletileg magasabra kerül a lábat tartó rész.
nem a csizmának kell leérnie,hanem a lábtartónak, biztos hogy jól tartod a lábad?
Szia!
köszönöm a választ.
Az enyém 2001-es, és szerintem azon még nincs ilyen kivezetés.
Crazyjoe a hétvégén voltam kicsit pályázni itt máriapocson-nem nagy de közelbe van. Lenne egy kérdésem Te amikor ilyen tipussal mentél gyári lábtartod volt vagy lecserélted? Baromi alacsonyan van a gyári szerintem, csinált haver pár képet az hittem már nagy királyul megy meg hogy mennyire ledüjtöm aztan meglepodtem hogy kurvára nem. Viszont a csizmám oldalán a koptató pár kör alatt leolvadt viszont a térd alatt levő nek csak a teteje kopott de szerintem nem ugy ahogy kellene. Szerinted én rontok el valamit vagy ténleg ilyen szar a gyári lábtartója és emiatt nem lehet düjteni normálisan.
Párban kell cserélni 10w-s olajat ír a service manual, ha teljesen szétszeded és kipucolod akkor 537+-4ml kell bele ha csak kicseréled akkor 455ml kell bele ezt pl egy nagy fecskendővel ki tudod számolgatni, vagy az olajszintet nézed teljesen összenyomott állapotban rugó nélkül a belsőcső tetejétől kell mérni 116+-2mm-t.
Én is a szervízcsatira dugtam, egy kis sárga ellendugő van rajta gyárilag. (porvédo) Szerintem nem kell vezetékeket vágdosni a beszereléshez.
Szerintem olyan 0.4L kornyeke kell bele teloszarankent. Altalaban 1L-es kiszerelesben szoktak arulni a telo olajat, ami eleg is mindketto cserejehez.
Mindkettőt érdemes cserélni. Párban szokták. Asszem 0.5 liter kell a kettőbe együtt.
Hogy hogyan azt passzolom. Szerviz. :)
Hali

Segítsetek már nekem egy kicsit.Annyi kérdésem lenne, hogy kiment az egyik teleszkópszimeringem, és hogy hogyan kell cserélni?Csak azt az egyet vagy érdemes mind a kettőt kicserélni?Mennyi olaj kell a teleszkóba, úgy hogy ha esetleg mind a kettőt cserélném ?
Várom a válaszaitokat.

Viktor
1 nap alatt átér a posta
Sajnos az egy kicsit távol van gyalog, ahogy a Kawazsolti féle Steelhorse is, postán pedig addig nem ér ide
de azért köszi
sugo motorbonto baja
Grat mindkettőtöknek

Látom a videó is jelölve lett a hozzám hasonló gyengébbek kedvéért, hogy megtaláljunk. Végül sikerült, pedig jól rejtőzködtél valami kétméteres felirat mögött.


Na képzeljétek hogy jártam...
Indulnék motoros túrára, kitolom a bringát a kapun, leteszem sztenderre, majd fordulok vissza, hogy a kaput becsukjam. Majd hallom: nyek-nyek-nyeknyeknyek-zsupsz. Bringa eldőlt. Látszólag nem sok gond, még néhány karc, elfér a többi mellett. Elindulok, a bal lábtartó rezeg-lötyög. Megállok, megnézem: a lábtartó- és váltó-konzol eltört
Kis szar v-alakú habosított-kikönnyített darab alu.

Nyilván evvel a motorostúra sztornó, s további üröm az ürömben, hogy szerdán délután indultam volna Sopronba, természetesen motorral... Szóval van 2,5 nap másikat szerezni, miközben reggeltől estig dolgozok, s bringa nélkül gyalog vagyok...

Bp-en hol érdemes utánakérdeznem Ricsi-bontó, vagy a budafoki Ivanicson kívül?
Kösz!
nem a szervízcsatira kell gyukni az akksi mellett?
Sziasztok,
Valakinek nincs egy eladó sportdob ami egy 2001-es kecskére jó lenne?
Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv. Laci
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Vettem egy GPT fokozatkijelzőt, és szeretném beszerelni.
Az lenne a kérdesem, hogy a műszerfalba bevezető kábelekből a beszereléshez szükségesek milyen színűek.
Pozitív, test, a fordulatszám, sebességmérő, az üres.

köszönöm
03-04es 636 ulespuphoz van egy ilyen gyari konzolom, ami a kepeken lathato. Ha valakinek kell, akkor ingyen viheti.
lehet tudok megoldást a problémádra.
7-ven 3hetvennyóc1kilenc3hét este 8 után hívj.
legközelebb a háromkívánságos Tibibácsi ablaka alatt tiltassad a motorkerékpárodat hajnalban hüjjegyerek. faszüsse ki a szemedet