Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

04-05-ös zx10hez tud valaki eladó pályaidomot?
04-05-ös zx10hez tud valaki eladó pályaidomot?
injektorszinkronnak hívják a megoldást a próblémádra....

..vagy add ide 1 órára...
Nem akarom bántani az előző gazdáját, de igazad van! Olajat+szűrőt már a megvétel után rögtön cseréltem, biztos ami biztos alapon. Ja és mivel az utolsó 2 évben 1e km került bele, még az akksija is meghalt...tehát most az is új benne.

K&N légszűrőt miért érzed szükségesnek? A gyári új szűrővel mi a baj?
Ígyvan, 4új gyertya, egy K&N légszűrő, utána elvinni diagnosztikára. Nem is értem, h ha valakinek ilyen motorja van, miért spórol a legalapvetőbb dolgokon. A légszűrőből ítélve biztos gondosan cseréltek benne olajat is...
...vagy kevés levegőt, vagy a gyertya szar. Elektronikája nem lett buherálva és PC sincs benne. Még sportdob sem volt rajta.

Én a következőkre gondolok:

1. ki kell cserélni a gyertyát, a drótkefés megoldást lehet nem díjazza.
2. esetleg valamelyik érzékelő hibája, bár azt FI lámpának kéne jeleznie nem?
3. mivel csak kompresszorral tisztították a légszűrőt (amit én szar megoldásnak tartok), és 23e-t ment vele a moci, esetleg a szelepeken lerakódás lett és nem zárnak jól...
Feketés-barnás.
Valószínűleg sok anyagot kap a moci..
Nem volt buherálva az elektronika, vagy esetleg nincs benne power commander, ami szarul van beállítva?
ilyet kurvára nem szabadna csinálnia...
Milyen színű a füstje? Fekete, kék, fehér?
Kb. egy ezrest raktam bele eddig, de olajfogyasztást nem tapasztaltam.
olajt esz ?
Nagyon szépen köszönöm már más nem szükséges hétvégén kiesztergálom aztan remélem sikerül összerakni. Köszönöm mégegyszer
Sziasztok Urak!

1 hónapja boldog (?) tulajdonosa lettem egy '05-ös gépnek. A gép első tulajos, 24.000-et futott, szervizekről minden számla megvan. Eddig szép és jó, de az első fogyasztásomon meglepődtem: tanulgatva a motort, simogatva 10 l/100km....

Légszűrő rém koszos volt, cseréltem. Fogyasztás kicsit csökkent, de még mindig magas. Többen mondták kik mögöttem jöttek, hogy nagy gázokra kormol a motor és büdös is.

Gyertyák ki, isszonyat kormosak voltak. Mivel 21e-nél lett benne cserélve és a hézag is megfelelő volt, drótkefével megtisztítottam.
A motor kisimult,finom gázreakció kb 200-300km-ig, most újra kormoz.

Tapasztaltatok már ilyen hibát? Hülye voltam, hogy nem új gyertyákat raktam be? Esetleg valami más gondja lehet?

Tudom nehéz távgyógyítani, de mielőtt szerelőhöz vinném szeretnék kicsit tájékozódni!

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Gábor
Hali,

a méretek balról jobbra:
lengővilla - láncfogaskerék közt: 21,5 mm
Menesztő tárcsa - felni közt: 22 mm
Féktartó - felni közt: 18 mm

A középső ( menesztő tárcsa - felni közti ) megegyezik a 03-04 636 -tal. A két szélső távtartó furatainak átmérője D:25,1mm, ezeken a távtartókon a vállak szélessége ua. mint 03 - 04 636 -nál, csak a kisebb csapokat ( amin a szimeringek futnak ) kell hosszabbra hagyni.
Még valami?
vagy ha van valakinek akkor megvenném!
Sziasztok! Ha valakinek szét lenne szedve a zx-6r 05-06 évjáratu motor hátso kereke vagyis kiszerelve a lengővillábol le tudnátok mérni a távtarto gyürük szélességét. 1 kerké és a fék konzol köztit, 1 a lánckerék és a felni köztit és 1 lánckerék és a lengőkar közöttit. Nagy segítség lenne mert sajna surgősen kéne és az egyenes futás miatt nem akarok tákolni ...
Ejjj boobber há figyejjjémá...
Te hajlítottál azon a vázon vagy így vetted és már tök régóta használod? Honnan tudod hogy csak el van hajolva és nincs repedve? Itt nem is a menettulajdonságai a lényeg maximum rabócsringen nem lesz tied soha a pályacsúcs, hanem hogy egy komolyabb fékezésnél nehogy szájbavágjon a talaj miután orbavert a műszerfal. Esetleg egy kerónál nehogy ne legyen mire viszarakni a gépet. stp....
Egyébként meg ha a telók rendesen működnek, nem megy a motor magától se jobbra se balra akkor úgy megy ahogy megy, amúgy is miért tőlünk kérded milyen a motorod menettulajdonsága, há te mész vele vagy nem e. Na így jó volt bővebben?
Automatán dől majd ha jön a kanyar

Egyenesen meg minek menni
Eleve változik a menettulajdonsága ,kanyarodás képessége stb stb sztem szerezz be egy másik vázat hacsak nem akarsz magadnak rosszat. Legalább is én ezt tenném.

De majd a mesterek adnak tartalmasabb választ.
Gondolom h nem jó
De vmi tartalmasabb válaszra számítottam.
Van itt cucc a tizedesúrhoz dögivel
Asszem itt is az lehetett,hogy elszabadult a ménes és kibaszottul fájhatott,
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Mielőtt megszóltok Éj műszak + pálesz + sőr kíséretében írogatok ÉS JÓÓLLÉRZEM MAGAM .
Biztos jó lesz.
Kicsit gondolkodj nem sértegetni akarlak de ez kb olyan mintha az autód eleje ( tartónyúlványok stb stb) kb 20-30 mm-rel lenne arrébb.

Szted jó az vagy nem ?
pályán fordulékonyabb lesz de az egynesfutása instabil
Sziasztok
úgy néz ki a 2001-es zx6r-emnek a váza egy kicsit el van hajolva.
Vki írja már le nekem milyen menet tulajdonságbeli változásokra számíthatok ha így használom tovább. Ahogy néztem az első tengely kb 2-3 centivel van hátrébb.