Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja. Ahogy az előttem szólók mondták. Én pl. mindig megkérdezem hogy készüljek. Meg legyen időm belegondolni hogy én mennyit dolgozok azért a pénzért.
háennyiannyi.bizony ni.
Ezt bizony tőle kellett volna megkérdezned.
Most ha azt mondja az embered hogy sok X forint akkor te azt mondod hogy bélapátfalva külsőn kevés Y forintér csinálták volna?!?
Most már annyi az ennyi amennyi annyi.
üdv néktek.Csak egy kis kérdésem lenne.Ma elvittem a motort szerelőhöz.Karbiszinkront,szelephézagot, teleszkópszimeringet+olajat(már ezt előre megvettem), meg vez.láncot cserél.Szerintetek mennyibe fog ez az egész fájni nekem ?
Csak azé kérdezem hogy nehogy átbasszon....
Hello

Segítségre lenne szükségem.
A helyzet az, hogy van egy zx6-r-em elektronikai problémával.
Össze-vissza adja a töltést majd 10 másodperc és leáll.
Feszültségszabályzóra gondoltam így hát vettem drága pénzért egy másikat és azzal is ugyanezt csinálja.
Ma mondta egy ismerősöm, hogy talán a generátor zárlatos.
Én azt is kimértem jónak is tűnt de azt mondta, hogy terhelésen áthúzhat.
Szóval a lényeg az, hogy szükségem lenne egy generátor állórészre, hogy megtudjam az enyém rossz-e
nem akarok úgy járni mint a feszszabályzóval.
A model: 2000-2002
s várom a jó tanácsokat!
kösz

A.J.
Vidd el szervizbe , mert a végén leég az magától.
Segítség!
2003-as ZX6R tip. motoromon nem kapcsol a hütő és forr a víz, valamint az index jobbra működik balra pedig csak villan egyet, de valamikor működik amikor olyan kedve van. Talán a vezeték vagy a kapcsoló a problémás terület mert ha ütögetem a kapcsolót akkor még a jobbos sem működik.

Őtlet? --------vagy gyújtsam fel ezt a motor
Meg mindig megvan ez a konzol 636 ulespuphoz. Ha valaki igenyt tart ra, akkor tovabbra is ingyen viheto.
nem csak mintha - hanem igen.
Persze mert van 30 Kg mínuszod
itten van a verseny Svéd motorjáról... Pár kört utazott mögöttem öreg csótányom asszem mintha ellépne kigyorsításokon
A ! az /
Szia!
41x53x8!10,5
fél másodpercet ad svéd a codálatosz zéjjikszel, áháháááááááá
Van raktáron ha kell!
Sloring...nem volt hideg.Aszfalt 62.8 volt a legmelegebb percekben.280-nál olyat éreztem mint pesten csúcsforiban a piros lámpánál./okádós emotikon/
Oké nem iszom előre semmire és igen örülnék ha bejönne a 10 szezonos jóslatod is .
Tibi ( a szerelőm nem ddt500 mielőtt valaki azt hinné ) azt mondta megnézvén a blokkot bellül is pontosan nem tudom idézni de a lényeg ilyen jó szinte gyári állapotú blokkot nem látott még ami 8 éves. Én azért hiszek neki sosem vert át. Örülnék neki azért ha nem lenne semmi baja remélem a héten visszakapom már .
03-04 636
Sos kellene az elso telo szimering merete! Valaki?
Bezony újra itthon.
Holnap maj híllak vagy hísz.
Látom megérkeztetek. Voltam ma kaucsukkon , nem fáztam...
Nyugtával dicsérd a napot.
Ne igyál előre a medvével.
A meleg indián is indián csak a seggében is toll van.
Éssatöbbi megilyenek.
Szóval várjá még az örüléssel és majd ha a 10. szezont mened vele akkor örülhetsz rendesen. Ám úgylegyen.
ellenörizd a tps és stps csatiját hogy nem e cserélték fel adotak a szinei a csatiknak és az ellendarabnak
Hibátlan blokk alkatrészek eladók egyben vagy külön külön.kawasaki zx6r 98-99

váltó,henger,elektronika,kábelköteg,villahíd,generátor+f
orgó,rész,és,álló,,dugók,hajtókarok,olajpumpa,főtengely,és még pár apróság.Egyben 65.000ft