Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Engem érdekelne az egyik. Mennyire sötét? Feltennél róla egy képet amit te csináltál? Ja, még vmi alkudjunk meg!
email cím az adatlapomon
Na akkor még1x

Ki jön? Ki gondolkodik még rajta? Ki regisztrált már? Ki költözött már oda stb. ?
Kawa kanyar
2003-04es 636-ot keresek, külföldi papiros és idomsérült is érdekel! Külföldit csak abban az esetben ha forgalomba tudom helyezni! Köszönöm!
L-U-T-R-I
Eladó vadiúj német JMT YTX9-BS zselés aksi ZX-6R-be. Irányár: 9500 Ft. Info: jedis@freemail.hu
Jó estét az Uraknak!

Ki jön erre? link
Köszi , ,

Egy hülye kérdésem lenne honnan lehet tudni vagy esetleg lehet-e látni egy használt blokkon,hogy milyen állapotban van akkor ha csak az olaj teknő van levéve. Lehet-e látni egyáltalán ,mert én józan paraszti ésszel úgy gondolom hogy NEM.
kéccáötvenezeré kettőt lehet venni pont....és még bonuxkurva is jár hozzá.ne siessé, futok egy két kört.
ja...hogy hívják a férfi segglyukat?.........ánusz
és a nőit?.............bónusz
Nem sok csupáncsak 250.000 jó magyar forint ... , és ugyebár az is lutri ,mert ki tudja ,hogy 1 hét után nem e döglik meg mint az enyém. De kénytelen leszek valahogy megvenni mert mást nem tudok.
Na akkor fasza! mennyibe van egy új blokk?
A hátsó lámpába integrált index van ugye?
nesztek buzik
Hi!

Még mindig megvan a 2db MRA Racing plexi

Amihez jó
ZX636R '05-....
ZX6R '05-'08
ZX10R '06-'07


12EFt az ára

Ha valakit érdekel dobjon egy mailt

jedis@freemail.hu
Bazd... Ezt nem gondoltam volna hogy ekkora a baj. Mit mondhatnék, részvétem!
Cső Dáriusz őszinte leszek faszom tudja . Azt mondja a szerelőm,hogy valószínűleg az előző tulajok valamelyike elesett vele és nem állt le a motor ami azt jelenti,hogy olajzás nélkül járt egy ideig. Ezáltal a csapágyat kikezdte gondolom és ahogy felkente eltömítette a lukakat amin az olaj áramlik. Gondolom én.

A lámpát Stricivel rendeltettem E-Bay-ről 8500Ft ért.
1 db de az papirostól és lehetőleg makulátlan állapotban de az a te esetedben kétséges vagy még sem ?
amúgy meg akinek van ideje az tolja ki a mocskos pofáját jövő szombaton a hringre,mert talán versenyelni fogunk énmegjoeBlack ha józan leszek...és lesz oldalkocsis vébé meg ilyenek is...
Hali Go bácsi részvétem, mitöl ment szét a főtengely ilyen hamar?
Mennyi volt az integrált hátsó lámpa?
MEGhozta a postás,ugy hogy lerakta az ablakpárkányra majd holnap jol bedobom a pumpát a bicikliküllői közé.
köszönöm kiscsákó.
HÁNY KELL?
Ok
majd ő jelentkezik csak várj picit ha nem holnapra biztos fogod tudni
nem tudom a tel. számát.
Az nem baj majd megszokom hál istennek nagyon gyorsan tudok alkalmazkodni ebben az esetben kb 20km-et jelenten ,
na meg r2 szerviz esetleg