Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na meg crazy jutott eszembe hátha neki maradt csörögd meg ,neki voltak váltó hibás motorjai hátha
de itt van 400 ccm plusz
Meg mondom őszintés az országban egyetlen egy blokk sincs ez halál komolyan mondom neked.
Mondjuk ha csak váltóhibás az nem gáz ,mert az enyémbe jó ugyebár és akkor a kettőből lehetne egyet varázsolni . Erre nem is gondoltam még csak hibátlan blokkon járt az eszem eddig de ez sem elhanyagolható alternatíva.
Én baján vettem
Vaze csak főtengely esetleg a komplett blokk váltó hibával
Úgy gondolod Ő tud blokkot ?
Komplettem utcai idomokkal forgalmival hozhatod egy blokk áráért persze
Vagy Kawazsolti
Baja bontó
10 es nem jó az lenne
Főtengely
Ekkora a baj? Mi tortent vele?
S.O.S .... S.O.S ...... S.O.S
03 -04 636 blokkot keresek
Kibaszott fontos lenne.

, , , , ,
ZX-6R 2009-2011 jobb oldalidom eladó. Csúszásnyom van rajta, de nem törött, teljesen ép.
Sziasztok! Van nekem 4*1liter Castrol Actevo X-tra 4T 10w40 olajam+ olajszűrőm ami HIFLOFILTRO HF 204-es 8500 Huf. Debrecen környékén át is vehető személyesen.
sziasztok eladó 1997 zx6 friss vizsgával 380.000.-
vagy 1 hónap vizsgával dupla átírással irányár 280000.-
fém fékcső , sportdob , bukogomba amit meg kell nézni rajta az elsőfék mert nagyon puha a fékkar
többit telon 06209238057
azért mutató jellegű mert nem kell rá sok
még nem adtam el! pénteken nézi meg a fiatal delikvens az apukájával! félek hogy apuci nem engedi meg neki!
tényleg jól megy! amikor én vettem és vitt vele az eladó...hát én is csak néztem nem szar egy "olcsó" autótól
5ajtósra van szüksége a családnak. ez kicsi lett nekünk!
ha most elviszik akkor 650 az allja..vagy megtartom!
ha teszek rá 1 felnit, és feltöltöm a klímát akkor felteszem 800ra!
februárban 7-8 hgt volt 800-900e áron fent...mára mindet eladták! szóval remélem nekem sem kell sokáig árulni a verdát!
Szasztok skacok

Motorom még nincs de az integrált hátsó lámpa már úton van legfeljebb jó lesz a kenyérgőzös bringámra .

perec néztem én is a csini puntót de ilyen csúnya dolgot csinálni hogy mutatóba alvázvédés és stb stb ejnye ejnye
Annyiba sikerült eladni amit kértél érte ha nem vagyok indiszkrét persze
deszépótó!
babakék lakókocsi anutámnak
joebaratom!
otthon hagytam a telom. majd hivlak is!
a hetre be tudsz szoritani egy kis eladas elotti csinositasra? penteken jonnene es vinnek a kocsit. de hogy tuti legyen! vezeto ajtot kellene beallitani, kellene 1mutatojellegu alvazvedelem, meg a jobb hatso abs sensort kellene megnezni! otthagyom a kocsit ha kell!
remenykedhetek?
S zia! Tudok segiteni!
sziasztok van egy torot kawasaki zx6r ninjam 2006bol.erdekelne elso teleszkop par,huto es elso sarvedo,koszi