Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 2. ill a 4. tárgytalan az nekem nem tetszik sehogy sem.
Őszinte leszek nekem az első tetszik a legjobban,mert azt én álmodtam meg A 3. is tetszik DE olyat már láttam bazi sokat pl Ű: ismerősömnek is olyan van.

Polírozva sztem baszott jól fog kinézni a motoron de ha majd kész lesz meg látjátok ti is és ha nem csal a gyanúm akkor összhang is tetszeni fog legalább is ebben bízom ,mert nekem minden féle képen .
Áááááá dehogy is ilyet feltételezni rólam nemis olyan családból származom .
Uj kellene! Mint az a kepen!
Annyira nem! De pl egy rossihoz mind lamak vagyunk es maradunk orokre. De persze nalad tuti szarabb vagyok!
most cserélek térdkoptatót......kell a régi?
Elsore en is lama voltam a ringen!
De azert elkerhetned tole nekem a terdkoptatot! Neki ugysem kelk! Max adom az enyem! Az gezimeno lenne!
Ezek szerint úgy érzed már nem vagy láma....... ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!
Elsore en is lama voltam a ringen!
De azert elkerhetned tole nekem a terdkoptatot! Neki ugysem kelk! Max adom az enyem! Az gezimeno lenne!
Savazaaaas!%&#@/+&#%/"!
Ma 24:00ig lehet szavazni! Megint le van a gyerek maradva! Az assxony meg tiszta ideg uh jolenne ha nagymuterotok is szavazna de hamahama! Ha nem mi nyerunk nem lesz hova hazamennem!

szavazzatok ingyenes!

ha nem akk megfizettek!
Ez jutott nyugdijaseveire a gepnek!
De majd csak belejon az uj csoka!
láttam tegnap meg megsimogattam meg minden....
elfelejtett azonban dőlni demég mindig csodaszép
3.
Ha nem tudnám mi van odaírva az első kettőből lófaszt se olvastam volna ki. A lángolóvégű meghát.... mit akarsz csinálni szegény kawából csoppert?
Szerintem mindeféleképpen olyan formát válasz ami nem hegyes, lángos végű stb... inkább gyári tipusu valami szép felirattal. Szerintem naciszaggato lenne a láng végű. bár meg lehet szépen csinálni.
Meg adom a srác emilét oszt beszész vele
dede
köhi
jo lesz szerintem az első! nem törik az el! a 4 viszont jó lenne nekem
Kéne egy ki s segítség kukkancsátok meg a linket légyszi és írjatok véleményeket melyik tetszik és miért vagy mit változtatnátok az elsődleges nálam az első képen látható majd azt kéne kicsit változtatni de nem tudom hogyan .
http://www.sportmotor.hu/motor...
Ment a tetszik
másnap este indulnánk
este...este mi?
ok.amikor beszéltünk másnapra rendezte sorait...
98-00-02