Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rajtam sem múlik már a dolog.
este amúgy jeleztem az embernek
nem érdekel a sűrű programod.30.-a és 1.-e,,,meg ne próbálj csak 1.-én jönni.vasárnap feljössz szépen hozzám,jol bepálinlázunk..aztán...felkelés után te vezetsz odaki
http://www.youtube.com/watch?f...! ha már puszilgatol remélem nem ilyen büdi a szád
Jaj nem nem nézem én se! Főleg hogy én hol tudnám ezt megcsinálni mocival :) csak mivel Nektek konkurencia és Ő róla nem tudjuk ki lehet szidni
Koszi!

en igazabol kicsit sem nezem vagy szolom le a csavot! Meg igazabol amugyis vennek polot is meg mindenmast! De ez verseny! asszonykam egesz heten promotalja a gyereket a facen!
uh mi ilyen zoldveru famil vagyunk narancsszin ruhaba bujtatva
Én már csak a Talmácsi Gáboros képet hiányolom amikor a kimondhtatatlannevüfaszbizsergetőssegmasszírozóskinaimedencébe olvassa a Fast Rideot
Dobtam 2x szavazatot a képekre! Nem is tudom mz-s stuntridernak minek kell tankpad? Most teljesen elfogultság nélkül de még mindig _perec_ éké az egyik legjobb gép. Elnézést legjobb!
Én savaztam
Basszatok meg! Joen kivul nem szavazna egyikse? Mar valami simsonos stuntrider atvette a vezetes! A tankpadot a matricat es a polot rajtatok verem le! Nem hiszem h nincs ram 1 percetek!
03-04 re köne mátkámnak
kawasaki zx6r 98-02 generátor deknit keresek a haver 6-osára.
Ehe hombre, nekem is van átláthatatlan plekóm 05-08 zx6r-re tuti jó.
:D és még meg is tudtam javítani úgy néz ki. :DDD
kelev.mikori évjáratra való?
Örülj neki. Sokkal szarabb lenne ha nem lenne meg. És ez nem is komoly.
Megvan a hiba!Láncfeszítőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
most nem azt
Te rendelsz lámpát ?
melyikőtökkel találkoztam tegnap a gyömrői-sibrik sarkánál? (05-06 636)
na ki vót az monnyátok meg
10 egység a héten,csavarral, kawa felirattal a sötétebb
STRICI! ment 1 mail!
niccs
Szép jóestét mindenkinek! Valakinek nincs elfekvőbe hátsó ülés takaró pupja 03-04 zxr 636 hoz?