Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

perec rövid leszek és egyenes de ne haragudj meg jó ... hülye ...
Nem azért írtam Crazy papa nem vedd magadra .
Fék folyadék
Csak fél folyadék
fékolaj nincs
Motul RBF 600
Castrol egy szar... És nem hiszem hogy a motul lenne a gond. Nekem évek óta az van benne a motorokba. Probléma nélkül.
sziasztok. Tanácsot kérnék fékolajjak kapcsolatban. Milyen típusút vegyek milyen márka stb. Nincsenek fém fékcsövek, ha ez számít. Válaszokat köszönöm
Na ne már hogy most tudom meg hogy varrógépem van...
Baszki, most nézem a motor árakat.
3 éve vettem a gépem és többért tudnám eladni?
Hogy van ez?
Elvagyok baszomfaszom.
Pályára nincsen pénzem, a túrás csapat meg szétszéledt.
Két szék között a földre estem.

De van motorom. Asszem.
Valahol.
nate olajbuzi.ee vagy tünve.mivanmá?
Buzi vagy. Nem vitás.
Mer hülye vagy, és baszol normális olajat tenni a motorodba.
Haver.
te vagy a forró
előferdülhet hogy a patron a hibás ,nem ugrik kintebb vagy kijjebb vagy hogyafaszombakellirni.de az hogy hirtelen jött elő ez nem erre a hibára utal.vagy olyan a füled mint a bot és már régebben is szólt.
Go koma!én aztán nem járok drága olajjal elhiheted.és ha rám hallgat mindenki akkor azt tesz bele amit akar.én meg Liqui molyt.az meg tizenháromezer.
Ha ténzleg forró a váltód akk szar a motul
Te hát mit javasolsz.Vegyem ki nézzem meg?Jelre kell állítani a vezérlést és úgy kivenni vagy kiveszem ahol éppen van és jó úgy is?
Utánálít a láncnyulásakor.
Nemtudom hogy az olaj e a baja.Én nem ezt mondtam csak próbálkozok a megoldásokkal.Inkább beruházok 4000 ft ot 4 liter castrolra minthogy szétrepüljön a blokkom.Próba cseresznye.Amúgy a 2003 on állítható a feszítő vagy fix.
Azt én is cseréltettem,mert a feszítő félúton megakadt és nem ment ki teljesen. ezért kapott egy D.I.D vez. láncot és gyári feszítőt.
Hát én nem tudom mi a bajotok a Motullal de nekem is az van a motorba ( a régibe is az volt) olyan a váltóm mint a forró kés a vajban , a blokkom is halkabb mint amikor a Castrol volt benne örültem mikor kibasztam a lónyálat belőle. De ki mit szeret én nem veszek 20.000 ért 4L olajat bele mert minek a 10-15 ezer Ft-os 4L is jó hisz a különbség elenyésző és csak a nevét kell megfizetni legalább is én így látom.

De mindenki a maga pénztárcájának ura.
Na a youtubot böngésztem idáig.Nagyon úgy fest hogy lánfeszítő probléma lessz.Amiket találtam nagyjából azt a hangot adják mint az enyém.Holnap ledobom az olajat és meglátjuk mi lessz.
Sziasztok! Esteleg valakinek eladó 2003-2004-es kawához füst szinü bubis plexije?
Hát nem bánnám ha megszüntetné mert megvadulok.Ez az első Kawám nem szeretnék csalódni benne.Bár tudom ne hasonlítsam se a Hondához se a Yamahához.