Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki jönn?
A váltó széthullik, minden más hibátlan.
Enyémben 26.000 van és egy helyzetjelző égett ki benne össze-vissza. Kúrva anyját. Volt vagy 43 forint.
szerencséd is!
2000-2002-re biztosan jó,ennyit tudok.A többi kawából nem tartok magamnál
engemisengemis...de ahogy látom ez 2005 ös perecke..ugyhogy nem verekedhetünk meg érte
csak mire való?
érdekel!
Rossz termék jött,így eladósorba került a jobb oldali.Motort még nem látott.A képen látható új csavarokkal.
tréfából bokánrúgnám egy vascsővel
tegnap április 1 volt és a szerelő barátom így fogadott .még nincs eltörve de látom sokan segítenének ennek szivböl örülök
"Állítólag ez a beszélgetés történt Obama és a titkára között most Koreában, amikor közelített felé Schmitt:

Titkár (súgva): - Ő a magyar köztársasági elnök.
Obama: - A Magyar Köztársaság elnöke?
Titkár: - Nem, mert olyan nincs, hogy Magyar Köztársaság.
Obama: - Akkor mi van?
Titkár: - Magyarország.
Obama: Tehát ő Magyarország elnöke?
Titkár: Nem, ő a köztársasági elnök.
Obama: - Egy nem létező köztársaság elnöke?
Titkár: Sajnálom, ezt én sem értem pontosan.
Obama: Ha jól tudom, náluk alkotmányos demokrácia van, nézz utána, hogy mi van az alkotmányukban!
Titkár: Az a helyzet, hogy nincs alkotmányuk, hanem alaptörvényük van.
Obama: - Akkor az alaptörvényben az van leírva, hogy ő a köztársasági elnök?
Titkár: - Nem, az az alkotmányukban van leírva.
Obama: - Jó, hagyjuk. Hogy hívják?
Titkár: -Dr. Scmitt Pál.
Obama: - Mivel nem tudom, hogy jó-e ha köztársasági elnök úrnak szólítom, vagy sem, ezért inkább maradok a doktor úr megszólításnál, rendben?
Titkár: - Nos… ööö... izé…mi lenne, ha egyszerűen kikerülnénk?!"
azt kell mondjam hogy a gyárinál csak jobbat lehet csinálni...
bár én vettem másik vázat mert nem sok kedvem lenne hozzá hogy 200+ nál lerakott keró esetén mondjuk hoppkiugorjon az eleje.
mert idén ennél komolyabb felvételek készülnek..tervezem hogy végre megtanulok kerekezni,ha már pályázni nem fogok sokat.
nekem egy éve 12 cm es repedés van a vázon....és?.amugy a 10 es váza különösen a 2004-05 nagyon de nagyon reped.fogadok varrat mentén van a hegesztés anyagában szemmel látható repedés..találjunk rá gyógyírt?
MEGHEGESSZUK?
a varrat va repedve? torzult a váz?
kollégámnak van műhely mind 2en hegesztők vagyunk....
persze nem gyári ha tudsz vegyél másikat de ideiglenesen.......

ha kellek megtalálsz!
Lehet kellene egy pár mini bukógombát faragni. Foglalkozol még vele? Oldaldeklire kéne 4 vagy 6 darab, még nem tudom, de majd kitalálom. Esetleg ha a méreteket elküldöm ki tudod reszelni?
Boldog szülinapot mindenkinek , , ,
am tényleg nagyon kéne a pénz autót akarok venni munkába járni.
Nem lehet, nem szabad
Ne basszz... Az fasza. Mondjuk a kawánál az a leggyengébb láncszem.
Na -ne szivassál bennünket .
Na ma sikerült indítani a mocit működik picit csöpög az oil 1 gumigyűrűnél de az meglesz párnap. De sajna ahogy szétlet szedve és a szerelőm ránézett a vázra blokk nélkül észre vette hogy a váznyak elvan repedve úgyhogy motorozás kilőve
Szia Vazz.Egy telefonszámot majd dobjál már légyszi,hogy személyesen tudjunk beszélni,az enyém 0620 467 8480.Köszi.