Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt Debrecenben is van ilyen ragasztós csávóka, csináltattam is már nála fékbetétet de az stuntra nem volt elég sajnos!
Ha nem nagy sebességgel használjátok van itt a környékünkön egy idős fazon aki fékbetét felújítással foglalkozik. Megmondod milyen erősségű anyagot rakjon rá és felüti. szépen megcsinálja én a cross mocim első hátso fékét mindig vele csináltatom kb. 1000ft / pár áron csinálja ha gondolod van itthon elfekvőbe gyári betétem ami már csak vas felütetem neked és kiprobáljátok. Nagyon profin megcsinálja, felragasztja ráégeti és át is szegecseli ugyanazzal az anyaggal a vason kuplung tárcsákat is fel szokot újítani és pár nap alatt megvan.
Hát annak sajnos az az ára
te ki a tököm vagy valami új gyerek?
mit röhögsz? röhögsz meg fütyölsz bazdmeg?
belehet fejezni a tréfálást! tesztnapra el kell menni de a kakucs nem a szívem csücske......inkább lenne a ringen és lenne 5000 a belépő....
Nem pályázni lesz, és nem is első fékként funkcionál hanem hátsón a mit egész nap használunk, hűtése meg alig van mivel nincs sebesség! Sokan mondták a gyárit de kicsit sokallom a 24ezer forintot 1 oldalra!
Ja, az áramszedő meg az utasülés helyén van
"tehát nem értelmezhető a full szinter mint fogalom, ha csak nem arra gondolsz, hogy vas fékbetéttel akarsz fékezni az acél tárcsán, de gondolom ennyire nem vagy elvetemült, meg amúgy is hülyeség"

Ki tudja... lehet, hogy mozdonyt vett, ott is vas betét van
Aztán tényleg mondhatja, hogy "oszt' úgy tól, mint egy mozdony!"
Üdv
LoL a 47000 odabasz tuti elit hely mert a belépő az egy havi megélhetés összege
Nekem volt ferodom, szinteres, és meg voltam elégedve vele, de ha nem pályázni kell akkor felesleges a szinteres. Amúgy a kérdésed, hogy full szinteres e az úgy baromság ahogy van. A szinteres azt jelenti, hogy fémszemcsék vannak belekeverve a fékbetét anyagába, tehát nem értelmezhető a full szinter mint fogalom, ha csak nem arra gondolsz, hogy vas fékbetéttel akarsz fékezni az acél tárcsán, de gondolom ennyire nem vagy elvetemült, meg amúgy is hülyeség

De olvass utána ha nekem nem hiszel: ITT

Ha utcára kell akkor szerintem vegyél gyárit, az mindig fog, nem kell melengetni, megbízható és drága
ki jön?
Isten hozott
Szia! Megjött a tömités
Szia!

Van raktáron
Gyári
EBc
Brembo
Ha emberi idő lesz, lehet róla szó -- addigra már nem kell bejárnom dolgozni, így napközben is tudok menni

Bővebb program van valahol?
soksikert
ez ferodo..én pedig az ebc-t nem ismerem.mi az hogy fullszinter?vagy semisynter is? bocsánat...ferodo cikkszámmal hozta ..de Brembo...és szinter
Sziasztok friss zx6r tulaj vok (2003).Gondoltam köszönök a topicba.
Ez full szinter? Nem igazán ismerem a ferodo-t! Ebc-hez képest?
Hali!
Van eladó bubis fekete plekóm 98-99es 6osra,meg utángyártott fékkarom.akit érdekel írjon emailt vagy valamit
ferodo szintert tudok küldeni.11.440.-/tárcsa
Valakinek nincs véletlen elfekvőben 2008as zx6r első fékbetétei? Vagy esetleg hol van ahonnan megjön 2-3 nap alatt?
Errol lehet valamerre bovebb infot talalni, hogy mi lesz a program, stb.?