Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rendben majd írd meg mit mondott :)
Azért írtam mert ez tűnt fel először!és arra gondoltam hogy tuti nem olaj!rozsdás a láncod, befújtad és azt hajigálta szét.....
A folyadék színéből, és helyéből adódóan én a hűtőfolyadék tágulási tartályra tippelnék... Szerintem ez tutira NEM olaj...
ez hatalmas hozzászólás volt! köszönöm a szakmai megnyilvánulásod! :D
(ha az én képemhez szóltál hozzá)
Szia Zsolti!

Az én cuccaim megjöttek, mert hétfőn még Pécsen vagyok beugranék érte meg Janounak is elhoznám a cuccait.
Az érdekes h a láncodnak ugyanolyan a színe mint a trutymónak a 3as képen
Vigyázz az abszinttal, múltkor én rábasztam vele, szintén a szülinapom alkalmából. Amúgymeg isten éltessen
Hali! A problémám a következő, h a mai nap történt: egy 30km-es egyenes szakaszon jöttem hazafelé kb 160-240 között végig és miután leszálltam, észrevettem, h egy kis olaj folyik a vázon.... Még nem tudtam szétszedni és érdekelne, h vki járt-e már így és,h tudja-e, h honnan folyik... Én a szelepfedél tömítésre gondoltam. Van vmi véleményetek a témáról?!
Korábban voltak tervek erről... Vannak is cikkek a neten arról hogy lehet hogy.... De ha így lenne akkor már hegylakok.hu is kitárgyalta volna, továbbá ez nagy téma lenne, menne a lázadozás, cikkezés...

Nagy port kavarna... Viszont ez most kíváncsivá tett.. Holnap megkérdezem 1 barátom akinek iskolája van... Akkor tiszta képet kapok...

Mert ha ez így van akkor nem tartom fernek... Rövid az élet ígyis... 21 évesen meg szerintem már benő az emberek feje lágya, amire szükség is van... De 24? xD lassan megjelennek az első ráncok, ősz hajszál már már öregedik az ember xD
Nem adja úgyse mert azon alszik.
Figyel menyj be egy autós iskolába és ott érdeklődj, de biztos hogy így van...
Most megyek megünneplem a rég elmult szülinapom ismét lassan útálok már akloholt inni ezért iszom Abhsinth-ot + sört most majd talán holnap kijózanodom valahogy ,
Hát Tomi ez kurva szarúl szól főleg ezen a gépen

Add nekem a picsába majd elvergődök én ezzel a dobbal te ne égesd magad vele tovább ........................... .
Koszonom a segitseget utana neztem ezeknek az uj korlatozasoknak..
elvagyok tevedve hogy ki merre hany meter
ddt-nek a véleményét osztom. Ted le nagymotorra, veszel egy szelidebb használtat, az jó lesz elesni, meg eldőlni, meg azt nem lopják el ha örreg, vagy ha igen nem fogod sajnálni. Amikor meg már megtanulsz vigyázni magadra, másokra, motorra akkor eladod és veszel olyat ami tetszik túra, sport, tricikli vagy amit akarsz.
azzal mehetsz a füvön is mint én.
Ha tudnád van még 1 Kawám igaz 125 és csak a terepen jó
Hmm... utánna lestem nem találtam...
1linket közzétennél?
nézz csak utána
mert így van, egy ismerősöm megkapta a 600as gixert és nem tudja lerakta a jogsit... 19 éves korlátozott van neki.
Na ezt hol olvastad?
24 év lett a korhatár és megszűnt a külömbözeti hiába van korlátozottad... meg kell várni 24 éves kort...
vigyek bontani valót vagy van?
szerintem te ne gyere erre mert szétbontalak
a bontós megint reklámoz. ..