Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most ? Jóóó
....és a betegség neve: FÜGGŐSÉG!

Jól választasz ha olyan kawát veszel, ár/teljesítmény arányban még mindig a legjobb. Vásárlásnál a váltóra kell odafigyelni leginkább ennél a típusnál meg természetesen minden másra is amire figyelni kell egy használt motornál. Én nem bántam meg hogy ilyet vettem, annyira nem hogy egy ideig kettő is volt otthon belőle.
Add el az asszonyt, azért még lehet kicsit többet is kapsz.
tipusra jellemző hiba hogy beteggé fog tenni.
Szevasztok!
Most tervezek venni 2005-2006-os zx6r-t vagy 636-ot.
Nem nagyon ismerem a gépeket de biztos ződség lesz belőle.
Ha esetleg van vmi típusra jellemző meghibásodás vagy egyéb jobban odafigyelni való dolog és, hogy mit nézzek meg jobban a vásárlásnál szívesen fogadom a tanácsokat.
Tudom lusta vagyok visszaolvasni és biztos ezerszer feltesznek hasonló kérdéseket itt de ez van.... azért visszalapozok kicsit és olvasgatok de az új infók is jól jönnek.
ááá nem adom el csak pénz kéne gyorsan aztán ez van ami nem létszükséglet most.
Vegyetek KAWASAKIT!
Mi a helyzet? Eladtad a kawát, vagy helyi menő lettél és idomok nélkül nyomod?
Hi! Nekem van 45 fogas és 46 fogas lánckerekeim, de ha csak hátsót akarsz cserélni nem fog bemenni a nagyobb lánckerék mert a lánc hosszúsága nem engedi. Ezért az elsőt is cserélni kell kisebbre. Én -1 +2 áttétellel használtam. De a -1 +3 már nem ment be a 110 csapos gyári láncnál.
HellóÓ! ha valakit érdekel a pálya idomom eladó elsőlámpával eggyütt. http://www.kepesmotor.hu/idomo...
mellébeszélsz köcsi?
részvétem a barátodnak
Egy nem túl örömteli megjegyzésem lenne az ügyhöz... Sajnos ez már nem lesz meg.
De a két szemem nyitva lesz...
Közvetítenék egy sajnos nem túl örömteli hírt:

"Ma reggelre Kecskemét- Katonatelepről zárt garázsból elloptak egy jóbarátom `08-as Kawasaki ZX-10-eset.
Alv sz.:jkazxt00eea011460
Motor sz.:zxt00de038943
Rendszám: UKK-130

A tulajdonos visszavasarolná
Aki bármit hall, lát az kérem ezen a szamon jellezze: 06204685690"
kép
Sziasztok.Egy kis segitségre lenne szükségem.Van egy 06-os 636-om és hátul 43 fogas lánckerék van rajta én szeretném nagyobbra cserélni.A kérdésem ,hogy hány fogasra cseréljem és ha van valakinek szivesen megveszem.Segitségeteket előre is köszönöm.Üdv.
valaki szójjon kaszásnak hogy hijjon fel de azonnalmost
Az oldalidomban amik vannak gumigyűrűk tud valaki szerezni? Crazy?
Vagy keressek valami homemade megoldást? Gányolni mondjuk nem nagyon szeretnék
Kint van a lapomon, nem?
minek?én nem kérnék ilyet
Ádámkám egy ímélbe keressél már meg mert nemtalálom a címed
Nem is magad miatt mondtam. Téged a fiaid fognak a koterba juttatni nagy gengszterek lesznek temeg majd szépen leülöd helyettük

Juteszembe, nem tudsz hugyé szaré pályaidomot a 05-ösömre? Az se baj ha sérült csak javítható legyen.
nekem nem kell.....
és legfőképp nincs mitől
Akkor ha jól értem fosol te is?
már közel jár az az idő...