Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Próbáld másik akksival, nem elképzelhetetlen, hogy méri a feszültséget az elektronika es ha az akksid szar akkor leall (bár ha a bika rajta van akkor nem kellene ezt produkalnia)

Szerezz egy kolcson akksit es probald ki azzal.
? mék az? ha jó a motor gyere át hagy menjek vele 1 kanyart!
Baromarcúkám.
csak a pulovert veszi le!
este meg még a zoknit se!
Ha rajtahagyom leáll, ha leveszem, akkor is. A leállás előtt nem akadozik, nem hagynak ki hengerek, gázadásra faszán reagál, nem csak alapjáraton áll le.
gumitalpu a cipőd?
leveszed a bikát olyankor ?
Ez rendben van. De ha bebikázom, beindul, miért áll le 2-8mp múlva?
próbáld másik akksival...cellazárost hiába töltesz.
A mulyát leverem, a Tibitől meg elveszem az óráját.A többit a szél elintézi.
Holnapi akció: Aksi töltés, benzin rátöltés. 6 hónapos ami benne van. Szellőzött eleget.
Cső Strici te vagy az emberem mondj már valamit a gummáról,hogy viselkedik hűvös időben ?,vizes úton ?, mennyire kopik ? Ilyet szeretnék de vannak kétségeim.

vAn egy mulya nevű egyén,kérdezd őt névszerint maly lyól szájbabasz.De van egy Tibi is akin azért van óra hogy ne fúllya el a wind.monnyuk nagyapám mindíg aszonta:"nem azé van a nyakadon a púp hogy ne csússzon fel az inggallér" ugyhogy rájöhetnél magad is mitől áll le a katyaszakid
Ahannn...
Már megérte regisztrálni.
Van itt valaki aki ért a motorokhoz?
méh telepen ugy 70-110 ft /kg akksi..
De te hazudsz.
Nekem is ezt csinalta uh nem is kinoztam

ugy is szetbontom.... szerelni
SZIVATO? MEGY?
Nem tudsz motorozni az a baj
Jujj de szopok srácok.
Hazahoztam az aksimat, beraktam a gépbe. Nem indul a motor.
Próbálom bikázni nem indul. Rövidre zárom a relét, nem indul. Másik bikakábellel rövidre zárom a relét, beindul.... ÓÓÓ mondom királyság. Járt a motor vagy 8másodpercet, aztán leállt. Megint bikázom, beindul, leáll. Faszom. Ez mi a szartól van? Holnap hozok bele friss benzint, megint töltöm az aksit.
Mondtam én csak elengedted a füled mellett nehogy beégj indulásnál.
Na kimentem tegnap a ringre a családdal a ddt-t tudtam elcsipni. mondtam is neki h "jo szar a 10es" de nem mondta hogy akkor mennyek vele 1et es mutassam meg...na mind1
mindenki más kummantott....ha nekem mukodne a motorom.....puhanyok
Szia! akkor ezt privátban beszéljük meg!
Szia!

Van emberem aki fényez hozd be és mondom az árát!
Szia,

Nem tudom, érdekelhet végülis a Bodis rendszer is. Árat és linket tudsz küldeni?

Üdv:

T
Nekem most bt03-as Brigi van fent de ha jót akarsz akkor dunlop GP-t bassz fel rája.