Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz Roli ez jól jön nekem is ,
Elhiszem Pityukán de ez lássuk be nem mindennapos,hogy minden 2. embert börtönbe visznek ügye
Cső Dáriusz én kihagyom ,mert megyek Horvátba aztán arra gyűjtögetek geppát 1 laza 1500 km es túrára készülök rem. összejön . Kíváncsi leszek a motor ,hogy fog teljesíteni de asszem nem a géppel lesz a baj hanem velem .
nincs hozzá cumóm most ,elvitték a kpl autót.
telefonod, facebookod?
Szia.
Köszönöm a válaszod
Szia .
Köszönöm a válaszod.
05-06 ződ Zx6r színkódját tudja valaki? Kellene a fényezéshez.
Nekem olyan volt a motoromon, nem bántam meg, megint megvenném .
Már vissza is kaptam a motorom szervizből, megvan a műszaki is (a kis drágaszág, faszért kötekednek a féklámpába integrált indexért, E-betűs és világít is rendesen, jobban, mint a gyári), és csillog-villog
Szombaton megyünk is Kecsóringre vagy Eringre kicsit kergetőzni. Csak ez a kurva szél állna végre el
NA Racing végdobom van, határozottan nem rossz a hangja (mélyebb, öblösebb, de nem zavaróan hangos), karbis motoron neked is puffogna rendesen nagy gázt visszaengedve, viszont 45k-t szerintem nem ér.
Egyáltalán nem biztos hogy kamu, teljesen elképzelhető a dolog. El kell menni meg kell nézni, kiderül az. Ami a képekről látszik mindene gyári, de a lábtartóból a koptatócsavar hiányzik. Ettől függetlenül nem ér annyit. A plafon 1,4M, de valószínű 1,3-nál többért nem menne el.
Legalább napi 2l folyadék....





Crazy Walker Special Edition 2L + Ajándék poszterrel
Ki mondta hogy meggondoltam anyagi okok miatt csuszik a projekt, de meglesz rövidesen :D Mondjuk úgy imádom a szart atomjaira bontani aztán várat építeni belőle szerintem az ember alakítsa úgy a környezetét és a dolgait ahogy ő szeretné... .
Na ekkora az érdeklődés akkor kicsit utana járok, hogy honnan szerezzek nagy vásári sátrat meg hűtőt a söröknek

Ha kb. 10 fő összejönne tutira akkor bérelni kellene egy nyaralót ott egy napra ahol elalszunk majd ha bebasztunk
nekem belefér csak időben dumáljukmeg
szerintem erre ráhibáztál...de csak azért mert olyan nap nincs hogy ne igyak
Crazy te ittál tegnap hogy ily bátran írsz
Bejött egy gyerek a csajával a szalonba vett egy cbr600f4-it. Megnézte, kipróbálta, kifizette a motort + az átírást is, hogy jön érte ha kész vannak a papírok. Ez kb2-3nap volt, de hiába vártuk, mert közbe lecsukták. A szalonba a kifizetett motor, tulaj a sitten. Aztán kb 1-2 hónap múlva jött a csaja hogy adjuk el.
Hali Go bácsi én Joe bácsitól rendeltem ferodo betéteket 20e volt az első garnitúra. Amugy mizujs rég beszéltünk. Te nem akarsz jönni erre a túrára bedobtam a linket.?
http://www.sportmotor.hu/motor...
Itt a link. Szekszárdon eddig olyan 10-12 en csatlakozunk a bandához.
azt hittem ez csak JÓ baratom es jomagam privilegiumizeje.. de latom te is abbol a fabol vagy(faláb) mint mi a valtoszetrugok...
nekem is szar kb 1eve ha nem tobb...de nem javul!
sxoval szerintem barik leszunk...vagy ha masnem valami valtotarsak