Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivel szétment a váltóm 2 hete így azt kell reparálni tömítést várok ami holnap jön
nem is nyomtam neveto pofat de mar automatikusan bindeli a rendszer
es miert gondoltad meg magad? palyan ugy kanyarodna az mint a gyarival?
"a hetvegen jolesz utana ok" ezt ugy ertsem: ha a hetvegen a kedveseddel minden rendben megy akkor motorozhatok 1et?
oda adom mert nem sajnálom de a váltó fordított (nálam ahol neked van a fék ott van a váltókar) a hétvégén jó lesz utána ok
Bele megy 1 az 1 be át akartam egy időbe építeni én is az egészet és olvasgattam amcsi forumokon. Elvileg komplet a hátsó lengővilát telót stb be lehet rakni.
kiccsavok!
a 2005os felni jo a 2004es be? sulya kissebb vagy nagyobb?
hõ?
es mire kijott az is szalon auto lett 1000km el?
geci ezen besirtam! veszek 1 blokkot!
de mennek ha ideadnad 1*20 percre a 10est!
legalabb megdicsernek hogy gyorsultal par masodpercet!

persze ha te is megforditod a valtot mint ddt akkor nem leszek guorsabb faszomse tud jobb labbal valtani
jártam igy....hozta a verdát a srác,minden lebeszélve-javitás elkezd,majd keresem....utolérhetetlen...aztán kiderült később:22 hó sitkó
Mész motorozni
Azt nem néztem majd holnap felhívom csepcsávót mi a szitú ha meg elvitték akkor ez van.

Na megyek ,mert mindjárt indulok melóba jó éjt cső.
Összesen van neki két garnitúra.
Ja mondjuk a börtön nyomos érv

Őszinte leszek gondolkodom ,hogy veszek egy garnitúrát mást nem ha nem jó kibaszom a picsába
Én nem tudok részleteket. Lehet megvette majd rá egy hónapra lecsukták 5 évre. Van pár lehetőség.
A másikról meg annyit, ha nem teljesen szar akkor 3000ft-ért a hülyének is megéri. 1 garnitúra nem eszi meg a tárcsát akkor sem ha szereti. Nekem sose volt ilyen.
Most őszintén ki az a hülye aki azért vesz motort,hogy ott porosodjon a garázsban hmm . Én saját magamról tudom,hogy nem tudom megállni ,hogy nem menjek vele így meg pik pakk összejön 5-6 ezer km. Sztem kamú


A másik linket megnézted ? arról mi a véleményed ?
Ha igaz akkor mondjuk ér max. 1,4-et.
Nem elképzelhetetlen de nem is valószínű. De ha igaz akkor a motornak szalonállapotúnak kell lennie. Egy hiba nem lehet rajta. Ennyi.
Pláne,hogy a vele egy évjáratban lévők 900ezer - 1,2 mill. max úgy hogy sztem a srác ezt bebukta.
Ja nem akarok venni egyenlőre másikat csak mikor megláttam elgondolkodtatót,hogy létezhet-e ilyen 1000km állítólag annak ellenére hogy 2006-os a kicsike. Sztem sántít a dolog na meg az ár ennyiért vagy egy kicsit hozzádob az ember és ahogy írod vehet 09-est is.
Ja, hogy 1000km. Láttam ilyet tavaly ZX-10R-el. 2007-es 880km-el. Tök mindegy egy 6 éves 600-as akkor sem ér ennyit.
Miért ez best buy? 1,8-ért kapsz 2009-est.
1- 2 het es lesz!
Sztetek ez mennyire igaz ? nekem valamiért bűzlik kicsit
http://www.kepesmotor.hu/kawas...