Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen a lassúba nem vagyok én gyors meg motor teszt volt meg én is merev voltam ( nem részeg )
ott voltam a házkanyarba mikor pakoltak a dögösre
A lassúba? Én is..
Első kört kihagytam fék hiányában :)
Másodikba 1 kör a lefújás előtt. 3. ba ujj gumi hátul... koptatás..
4. be új gumi elöl.. koptatás.. :)
Tökre megérte :) Mondjuk legalább visszafogtam magam
• ─ ─ ─ ─ ─ ─ ─ ─ •
| Ha kivágod ezt a |
| kupont, vehetsz |
| egy új monitort! |
• ─ ─ ─ ─ ─ ─ ─ ─ •
De mentem 3x majdnem először első kör lefújták mert olaj a cél végén . Másodszor 5 kör mert ránéztünk az első telóra. Harmadszor 1.5 kör és össze akadt valami a váltóba igy neki álltam szarvaspörit enni jó sokat
te nem mentél itt nem?
Jók lettek a képek
Aki ott volt, aki nem...
http://youtu.be/jUhhpFhkeiw
crazyJoe,

Valós esetek miatt terjedt el a "tönkreteszi a gumit a fékpad"...
Tehát máshol léteznek ilyen dolgok...

KB 4 hete volt nálam egy SV1000-es srác, aki vidékről jött fel máshoz állítani, aminek az lett a vége, hogy a rajta lévő gumit úgy tönkretették, hogy le is eresztett.
Adtak ott neki egy ledobott, használt gumi, hogy haza tudjon menni , de ettől az ügyfél nem volt boldog.....
Ezt akkor mesélte el, mikor rá pár napra jött hozzánk és hát volt benne ez e para...
Továbbra is keresek fejidom konzolt, hátsó lámpa nélkül. 2003-4-es 636-hoz.
Köszönöm, de már Strici úr odaadta az övét!
Akkor beolvastam valahol ugy láttam hogy hátsot is keresel, biztos félre olvastam ....
ez egy háccsólámpa....de kalapáccsal tudok belőle fejidomkonzolt csinálni....
Ez lenne.
Na megvan.
Kura i telefonrol küldtem a képet. :S ez a gecisbugyi meg lemerült most töltöm és rakom is fel
vagy inkább miért nem ment el
Nemsokára átküldöm újra. nem tudom miért ment el ez a szar.
ez az utolsó mondat ugy hangzott a fentebb leirtak szövegkörnyezetében:csak én értek hozzá,a többiek hülyék....
Ez a "gumit tönkreteszi a fékpad" dolog eléggé sokszor felmerül, illetve .....

Én is láttam/hallottam ilyeneket, de szeretném egy kicsit tisztázni a dolgot:
Egy motor fékpadi beállítása akkor megfelelő, ha a meghajtó kerék és a fékpad között nem lép fel "megcsúszás"/slip. Amennyiben fellép a megcsúszás, úgy abban az esetben:
- szart se és a mérés
- tönkre teszi a gumit

Sajnos vannak olyan fékpadok/fékpadi emberek, amik nem megfelelőek és ott sajnos előfordul az ilyen.
Hálistennek a mi padunk nem ilyen, akik már jártak nálunk vagy rendszeresebben járnak (versenyzők), azok már egy 4 térképes beállításra is képesek szőrös slick gumival jönni.

Szóval hozzánk lehet bármilyen gumival jönni, semmi baja nem lesz az ég világon...
Máshoz javaslom a gumicserét...
az elso joehir ma! igy a vegere! kocce
Hát ha börnáutolsz akkor igen
Amúgy kis finom smirglivel is neki lehet esni
3km 3
És legalább nem kell baszakodnod azzal, hogy a gyári sikamlósabb rézeget lekoptasd róla, kb első párszáz km ha utcán akarod.
Jófan, majszolsz.