Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

drága kisfiam.bekészítettem neked egykét gumit.ha kell viddapicsába vagy tarlótüzet okozok vele.igen jo dunlop kr108ak.meg brigi
nem jött se kép,se levél
nincs, nem voltunk ringen, mert mint kiderult szombatra autos napot irtak... igy kutba esett a szombati palyazas. hetkozben meg most nem er ra, igy nem mentunk... :(
de lehet hogy a heten felugrok hozza vele.
Átküldtem mailbe a képet ha kell irj egy árat reális árat és viheted.
jó mentalevel!
Nojbíííííí.... öcsédnél a szajré? Hívhatom?
Én sem értek hozzá csak leírtam a tapasztalatomat.
16:00 körül érek haza küldöm a képet.
karugyintezes@freemail.hu
lökjed azt a jópénzt
Hiszek Neked, Padován!
Annyira én nem értek annyira a lovakhoz, csak most tanulgatom a lovak szaporitását
www.grandemoto.com egy Kazincbarcikai cég importál motorokat van egy pár alkatrészük is nézzétek meg párat felraktam amire crazyjoenak szüksége lehet
Szerintem meg padon lett bejáratva a motorom ami fél napig tartott. A gyári 0km-es gumi utána úgy nézett ki mint egy gyári 0km-es gumi. Szépen kifényezi a futófelületet de kárt nem tesz benne. Kérdezd meg a pados embert.
Szerintem egy 4 térképes beállításnál kapp rendesen.
Van egy gyárim ha érdekel irj és feladom holnap. jÓpénzért :D
mar nincs sajnos
kutyan a nyereg... ez jo...
azért lenne szükség eredeti 03 04 es hatoséra mert a többinek nem stimmel az ive az idomba és ugy fog kinézni mint kutyán a nyereg.ha meg már alkotok szart nem akarok
fejidomkonzolod nincs?
A fékpad nem vágja tönkre a gumit.
Szia Norbi!

A 750 SRAD hátsó felni 6, vagy 5,5 " és mennyiért válnál meg tőle? Jöhet privátba is az e-mail címemre, az adatlapomon megtalálod.

Üdv!

Ui: Az E-ringes gépészmotorosra jösz 14-én?
peldaul van egy ilyen: ( CBR1000RR-e, es mar csak az egyik fele van meg, nem tudom hogy a bal vagy a jobb, este megnezem, ha erdekel)
igen de azt palyaidomba szetvagni kar lenne... viszont van mas is, ami jo lehet... (folyt kov)
Üdv.
Köszönöm a hozzászólást.
A hogy teli vannak az emberek hozzászóláshoz annyit fűznék,hogy nem vagyok teli,csak kinéztem ezt a dobot és arra voltam kíváncsi hogy érdemes e gyűjtögetnem rá.Nem lenne rossz ha teli lenne az ember zsével akkor nem cicóznék egyből vennék rá yoshimura rendszert.....
üdv