Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor leszen?
Sziasztok!Bontásból nincs valakinek 2004-es 636-ra olajteknő?
Hlis srácok innen jön valaki a bp szekszárd orfű túrára?
Mi is lehet lenezunk ha addigra osszeall a vas!
de te hozod a satrat...a kajat meg a piat!
Na mivan? tudsz közvetiteni valamit? adjak egy marékkal valamikor?
Megkérdezem a főnökasszonyt
buzik!













főleg az a kaszás
Pont ezt akartam irni crazyjoenak megvetünk egy wiskeyt:D
én elalszok a mezőn..attól buli a buli..csak viszki legyen.szerintem perec is eltolja a bringát.
Sajnos nem tudom elég távol van Tőlünk és nem hallottam még erről a rendezvényről meg hogy mennyien vannak stb. De biztos lehet valahol valamit találni ha nme is ott valami környező településen. Vagy ha ténleg biztos kivenni valami házat többen.
Ja csak szállást akkor most kellene nézni mert tuti nem lesz addigra.
Mondjuk Pécsen nálam elfér egyvalaki, de Orfűn vannak fasza kiadó házak/nyaralók.
Nagyon szép hely! Ha Stricinek nem jönne össze a tali akkor szerintem meg lehetne ott tartani ha ugy lenne
Akkor mar ketten vagyunk. Ha öszejönne kb. 5-10 fő akkor érdemes lenne valami sátrat is tolni, ha már ingyenes.
na ide elmegyek.gyünk
polgári per?szerinted elsétáltam a rendőrségre és rájukbiztam?
Nem követtem az eseményeket, de volt valami a végén? polgári per, seggbe baszatás vagy valami?
Csinálunk egy ZX6r csapatot. Kellene egy sátor és főzhetnénk ott valami fasza dolgot.

Open Air Orfű
semmi.ez a csajocskám 6osa.csak tavaly amikor voltak oly merészek és lenyulták sajnos elrepesztették a butafiúk a fejidomkonzolt.Amugy virul,semmi baja.
Ezt akartam nem ettet...
Crazyjoe! Lehet egy in-diszkrét kérdésem? Mi történt az zx-6r del hogy épitgeted, szépítgeted?
Gyere nekem minden van általában oil cső kulcs stb
szerénykedünk ?!
Hát akkor legközelebb majd kifigyellek..
majdnem nekem se jött össze, légtelenítéshez kellett olaj... azt úgy futkároztam körbe kéregetni :D