Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben. Sajna SOS be rendeltem és nem nagyon vártam vele. Ha hamarabb tudom akkkor a maradékból StriciKanegér általszervezendő találkozóra intézhettünk volna egy kis komfort érzetet.
Nagyon korrekt árak sajna már megrendeltem mert volt egy franko kis facsavar a hátso gumimba, aminek a fejét ár lejártam s nem tudtam hogy néz ki a "sebb" belülről Szombaton sikerült egy gumis is találnom aki hajlandó volt megcsinálni a lyukat belülről, utanna láttuk egy tühegyni lyuk se volt szinte, de minimálisat eresztett :S Tisztelet ennek a cégnek aki szoba ált velem, mert miskolctol - nyiregyházáig a környékbeli összes fasszopo gumis elküldött, hogy ennyi meg annyi hét múlva vigyem vissza mert most kocsikat gumiznak, s nem kell nekik a mocskospénzem, ugyhogy elmegyetnek mind a jóbüdüs k....va any...ba. Viszont lessz még egy kis fékapdos beállítgatás ha megjönn a kipufogórendszerhez a szonda helye amit be kell hegeszteni, s nem akartam az uj gumit tönke vágni rögtön.
Most nézem dnornál van 07-08-as lámpa.
http://dnorzx.fw.hu/Kawasaki%2...
Na igen Briantól kell venni használtan
NA = Nincs Adat
45-é ne nézzé dobot egy tizenéves motorra e, sokallom. Max 20k, esetleg egy közdarab esztergálásával bármilyen dobot fel lehet rá rakni esztétikusan, nem sufnigagyin. Hogy teli vannak az emberek baze, tiszta irigy vagyok.
ŰŰŰűűűűűűű.... bááázeeeeee, legközelebb ha gumit veszel ennyiért szóljál ----- 35-é megveszem neked brájentől elsőhátsót ami méterre annyit fog elmenni mint a zsír új, a 65pénz ami marad, na abból adok neked egy huszast, és még így is jobban jártál, pláne én. ...bászki... (emótikon)
Van abból több is? A Mol amúgy tényleg jó
Ilyen fehér színe van ha megszárad, csak elég drága
nem tudom te melyik liqui moly sprét használod de én még pályán is azt fujom.egy dekát sem szedek le a hátsó felniről,nem hogy a farokidomról.amugy a legjobb a Mol spray.
Azt a LM lácsprét kb. kend a faszodra mertmásra nem jó, úgy szóródik mint a icsa hiába hagyod száradni egy napot. Összebassza a farokidomot. Én kidobtam a kukába a félug teli dobozt és vettem zselés
Fuchs-t.
óvasni olvas de véleményt tart ha valakinek kell Liqui Moly sikitson mert rendelek nagyobb mennyiséget.van zsebben elférő LM lánspré is ha....
Húbazdmeg, ugye nem olvassa fórumot mert akkor menekülhetek
mer szájbaver úgy hogy fél óráig keresed mellik bolygón vagyol.
Ó ezek a nők
ő olyat nem szeretne.gyári köll.fényre hoztuk ma a vasakat,de hogy motorozás mikor lesz belőle...
sziasztok

szerintetek mi lehet a motor baja, ha egy picit már bemelegedett, leállítom, és utána nem akar beindulni.Ha egy picit hagyom hűlni akkor meg beindul ?Nah valakinek volt mát ilyen problémája ?Segítsetek már.
Hali! A véleményetekre lenne szükségem h hol tudnék a legolcsóbban gumit venni ( nem cotonra gondoltam)... és h Micheline Pilot Powerről mi a véleményetek, ebben az árkategóriában tudok e jobbat venni?
Igaz ő világított
Vágj bele kicsi köralakút, az is pofás benne
Szerelmes lettem
Zsófiéba kell
Akkor utca lesz de oda minek lámpa neked
Nekem nem kimondott a nyeregbe ugrott be
nyeregbeeeeeee