Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

füstölni kiváló
Nekem a power One gumi teljesen tökéletesen szerepel a mai napig
Szia Zsolti!

Pécsen kivel érdemes fényeztetni (fejidom)? Fontos, hogy jól dolgozzon és ne kelljen otthagyjam a pasa kincsét a munkájáért cserébe.
Rendben, esetleg dobd fel ide az apró közé hátha valakinek megtetszik annyiért is
Gumit akarok venni, de nem cottont. Szerintetek, melyik jobb Michelin Power One vagy ha valaki véletlenül vett már Bridgetone Battlax S20-at most dobták piacra nem sok teszt van róla :S
Szia!

Bódis nem jó ahoz van rendszer vagy végdob!
Sziasztok!

Mocimra (ZX6R-636, 2005) keresek "undertail"-t illetve komplett kipufogó rendszert (Akrapovic vagy TwoBrothers, utóbbiból a slip-on dob is érdekel).

Ha valaki tud, lécci írjon rám. Köszi!

Üdv:

T
Hy.Bocsi de annyiért biztos, hogy nem tudom odaadni.
jól hangzik
Fasza!

Főzést vállalom, ha lesz olyan. No meg a sörfogyasztást is
Mellesleg Crazy! Idén lesz Kawasaki találkozó? Te vagy a mindentudó kawasakis

támogatom

Dobok kössze facere egy valami terv félét
Ha nyáron lenne akkor Balcsi kb. Ideális választás
Van ott sör vízpart meg bikinis lányok
Úgy próbálom szervezni hogy akik jönnének kb mindenkinek ugyanannyi legyen a távolság... vagy legalább is ez a tervem...
Akkor egy már van

Facebookon is irhatsz azt is latom. Uticél?
Azon gondolkoztam hogy valami közös helyre kellene írnom mert van aki a sportmotor fórumon van fent van aki facen...nehézkes 2 fele szervezkedni...

De ha 3 emberrel lesz akkor 3 emberrel
Ahogy öregszik az ember egyre jobban lenyugszik. De azért inni néha igyál, mert kiszáradsz.

Találkozóval mi a helyzet, vannak jelentkezők?
Mellesleg kúrva jó napot mindenkinek
Néha be kell nyelni 1-2 nyakast

Mondjuk szemműtét után még piálni sem piálok
15km-re van tőlem Biharkeresztes....

Mail az adatlapomon
Az a jósi jó is lenne nekem, visszük Stricit is magunkkal verekedni mert az igen tud. Múltkor is parizert csináltak a vigányok a szájából, de állta a sarat olyan volt mint a mária geronazzo
én csak ha nem iszom de olyan nincs
Te leszel holnap a hungaron? Kellene inni ebben a nagy tavaszi melegben
Akkor dalolok is