Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkó bocs testvér.
Várd meg a 21-et rakd le a korlátlant vegyél egyet a CB500, ER5, GS500 trióból használtan 400e Ft-ért.
Menjél vele 1-2 évig add el ugyan annyiért. közben ki tudsz próbálni pár másik motort és el tudod dönteni merre menj tovább.
hangja
Sziasztok!
Szeretnek hozzatok fordulni mivel nem tudok donteni egy kerdesben
Nos en mar nagyon szeretnek motorozni es nem reg kezdtem el dolgozni a kerdesem a kovetkezo lenne ti az en helyemben hogy csinalnatok ? (jelenleg 19 eves vagyok)
Lerakni A korl. -ra a jogositvanyt es venni egy Kawasaki Ninja 250R motort (hasznaltan 800e FT kb.)
vagy
Megvarni a 21et es lerakni A korlatlanra majd venni egy Kawasaki Zx-6R motort (hasznaltan 1,5M kb.) meg sosem ultem motoron max. csak utaskent azert fordultam ide mivel az en fejemben az van hogy ha mar veszek egy motort akkor nem 2-3 evig fogom hasznalni hanem tovabb es persze ha veszek akkor mar egyszer vegyek egy jot de valahogy 600cm3 motorral kezdeni...
Remelem ertitek valamennyire, koszonom a valaszt
Tovabbi szep napot
okéájóó
nekejjéfelaluggyááá
én vagyok a hegesztő jó?
lehegesztelek benneteket pik -pak./nempiszkáljuk a melosokat apukáim!
ez folyamtos kerózáshoz beállított ramair....há nem látjátok? demostélleg
má megin szuahéliül pofáztok itten
Igen, nem is értem miért nem tett be ott is egy kisütő ellenállást. Azért nem ment neked se mert nem sült ki elég gyorsan a kondi és a másik állásba is ugyan azt a feszt mérte vissza az ecu.
Jaja :D Ez a peintes rajz 1 külföldi fórumról van... De nekem nem oldotta meg... Viszont ha még azt az ellenállást berakod jó lex...
Köszi!

A többit pedig 220 és 4K7 a paintes rajz alapján
100 Kohm, +/-5% (barna, fekete, fekete, narancs, arany)
Olyan 160 ohmosnak nézem de lehet, hogy tévedek
Kondival párhuzamosan mekkora ellenállást tettél be, a képen mindegyik színcsík feketének látszik
Nincs mit.
Köszi!

Itt a nyák terve ha esetleg csinálsz hozzá...
Az ára csak a munka költség. Levágod a servó vezetékét (mert olyan nekem is csak 1 van) elküldöd, teszel mellé 2ezret kapod vissza a készet. (azért 2e, mert nyák, maratószer, kondi, ellenállások, zsugorcső, postaköltség)

Kép vonalzó mellett 1 lentebbi hsz-emben.
Hát igen a műanyag az kopó alkatrész. Köszi a képet így már menni fog. Ha lesz időm ki is próbálom.
Igen tökéletes megoldás. Csak ettől lett a servóban lévő kis motor szénkefés... Továbbá van benne 1 szép fehér nagy fogaskerék azt is megeszi... Másikat nem nem akartam venni míg ezt a megoldást ki nem próbáltam. De megy...
Itt 1 kép hogyan kell megcsinálni... Ez majdnem jó de még szükség van 1 ellenállásra amivel a kondi 2 lábát rövidre kell zárni...
Szerintem mindeképpen szükség lesz egyre agy jobarát ezzel a gonddal küzd már egy ideje. Mi az ára?
Roli: Egyébként valami vonalzó v valami mellett nincs valami rajzod a lemez formájáról?