Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neem tetszik
VALAMIRE BIZTOS.
Szerintetek így már jó lesz ? Még nem volt időm kipróbálni.
na bazz jókor írtál, pedig vettem volna belőle pár ropogós friss alkatrészt.
Mennyi az ára? Ha szabad belekérdezzek?!
johet igen a mailcimemre! sajat keped is van h milyen a motoron?
koszi!
Sziasztok
'02-es 636-os kawámon a lengővilla kotyog. Van ott 3 tűgörgő és 1 csapágy. Ezeknek érdekelne a mérete, hogy megtudjam venni, h ne kelljen szétszedni. Előre is kösszönöm
Crazy nekem darabokba volt a motorom ugy vitték át az ivanicshoz és minden megvolt az utolsó csavarig Sőt még egy m6 csavar volt ajándékba benne Amitől paráztam anno egy fél papirt nem irtam sem az akkori m3 al sem amikor átkerült hogy ki a felelős ha eltünik ez az amaz, szerencsére benne volt minden. Ugy ahogy ott hagytam anno. Igazábol, hogy én később tudtam meg hogy bezártak ok én csak egy "vásárló" voltam, de én ugy láttam elég jó haverságba vagy az M3 dolgozóival, miért nem szoltak neked időbe Crazy vidd a cuccaid mert bezárunk... Figyu Dmc kft. ügyvezetője : Balog János cím: 2089 Telki, Harangvirág u 36. látogasd meg
Amugy: http://www.e-cegjegyzek.hu/ind... itt keress rá a DMC Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság és keresgélhetsz a cégkivonaton kinek kell a száját elkenni: FÉLPUHA FASSZAL!
Nekem ilyen van, nem bodis, de gp ha kell a méret át tudom küldeni .
sziasztok bontásba van egy zx-6 blokk ami 98-01 ha kell valakinek alkatrész irjon
gondolom hogy te mire gondolsz, de úgy akkor a szél ismét belefújna, és megint csak szenvedés lenne, csak fulladna.
nem neked szólt, de látom magadra vetted.gondolom nem ok nélkül. Ha már igy van akkor lássuk:ami ott volt felpakolás arra a legnagyobb átb....ás azt mondani hogy tételesen fel lett irva leltárba mi ment át.Leszarom én kihez került,-vissza fogom kapni...vagy igy vagy úgy...Én jobb szeretném így...de ha nem megy akkor majd úgy...Az akkori ottaniakat előttem bántani és befesteni pedig igen nagy hiba lenne...és!nem két tételt keresek....az inkább úgy 30.....és mind egy szálig meg is lesz..Vagy megveszem újra,annak a pénzéből akinél van.tudom ez most még nehezen áll össze...de múltkor raktam össze egy puzzlet..amiről azt hittem egy lovacska,de az utolsó darabnál kiderült hogy szúnyog....szóval majd összeáll nálatok is hogy hopp----mi miért történik.mindenesetre én a "vagy igy" álláspontot erősíteném,mert a vagy úgy ..na az nagyobb kiadás lesz.nna
Hát Őőőőő érdekes ÉN inkább átalakítanám ezt a könyököt valahogy úgy,hogy levágni egyenesen és a végére fasza rácsot szerkeszteni.
De mondom ÉN így csináltam volna meg
Elméletileg ram air gond megoldva! Úgy gondolom hogy így már jó lesz, igaz még nem volt időm kipróbálni.Vélemények ?
Még egy kép me nem ment fel.
ja es te is draga vagy!
aaaa.. nem annyira mint kene!
meg az enyemre nincs is uh. a disignt elkoppintom
nem 100% replika lesz!
Sziasztok nagyobb csere miatt eladnám paripámat olcsóóóóóééééé.
Tele a garázs olvasni érdemes aki keres. ZX6R Ninja 1998 http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-5628446
Nézd!
Ha jól tudom Te valamilyen üléstakarót, és kormánylengés csillapítót keresel. Szerintem lassan tegyünk pontot az i-re, mert hiába irogatsz nekem, ezek NEM KERÜLTEK ÁT HOZZÁNK!
Minden az utolsó csavarig amit ott volt leltárba lett véve, itt be lett raktározva, én voltam az egyik, aki ezt elvégezte, és sem papíron sem fizikailag nem volt ilyen tétel. Én a világon senkit nem akarok bántani, és gyanusítgatni, de eléggé valószínűnek tartom, hogy a régi M3-as emberkék között kellene érdeklődnön ezután. Lehet hogy csak kihasználták a kavarodást, vagy mittudom hogy de eltűnt, de az Ivanics kft ilyen tételeket nem hozott át, azok már akkor nem is voltak ott. Tehát szerintem neked valaki csúnyán átverhette a fejedet és ismétlem azok NEM MI VOLTUNK.
Ha itt lenne én nagyon szivesen odaadnám neked, hidd el ezt mondom úgy mint motoros a motorosnak, valószínüleg nekem is kurva jól esne, ha valaki visszaadná az ilyen dolgaimat. Sőt engem fel is hívott talán a Pelikán Gergő ez ügyben, még akkoriban, és több órán keresztül kerestem azt a szart de mivel hogy nincs itt így meg sem találtam. Került át az M3-ból még egy motor is akinek 4hónapig a gazdája sem volt meg, mert még az M3-ban sem tudták kb 1 hónapja derült ki hogy kié eddig nyomoztunk utána, azt is sértetlenül visszaszállítottuk a gazdájának.
Hidd el senkinek nem érdeke itt átbaszni a másikat.
ÜDv:
Pálesz
Zx6r-hez van 1 eladó tankbőröm, full fekete színben, hibátlan állapotban. BagStar márka. Valakit esetleg érdekel? Évjáratot nem tudok, felkéne próbálni.
Érd: sportrotor@citromail.hu (jól van írva!)
majd ha itthon lesz megadom 1-2 nap
de vegyél nem drága