Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még nem is ittál már verekszel mi lesz ha iszol
Vegyünk, és verjük meg
vegyünk tőle valamit
Küldj egy email cimet légyszi a z enyémre
Mikortól kezdődik a banzai, mert napkozbenmég van elintéznivalóm. De ha belefér akkor kijövök és hozok inni, neked viszkit magamnak meg valami sört. Úgy is igértem a bukogomba miatt
Érdekes színkombinázió! Megvárom a képeket...
Sérülés? Gyorszáras?
Fuvar ügyben is érdeklődök közben...
Szivacs is van rajta kpl fényezve fehér kék piros sárga
Szivacs is rajta van! KPL fényezve fehér piros kék szinü
Szia!

Képet nem tudok még mert mocin van a gazdi meg nem tud küldeni de kpl szettben eladó
szia, keress meg a részletekkel kapcsolatban. Csepelen vagyok helyileg. 20-256-16-82
Szia!

Sajnos egyre több ilyen hirdetés van az oldalon! Bódis dob csak ma 15.000, 2008as R6R magyar rendezett papírokkal 890.000ért...és sorolhatnám. Ez a dob határeset, én is szemeztem vele.
Jelentsd fel a g....be!
Tökéletesen igazad van! Az általad beidézett figyelmeztetést az én javaslatomra tették oda pár napja. Sajnos eddig még a telefonszámot sem volt kötelező megadni a hirdetésnél.
Igen, vállalom balfasz voltam. De rengeteg cuccot vettem illetve adtam el már kis hazánkban előre utalással, mert jól működik a dolog, sőt egyre nagyobb a bizalom én úgy érzem. De kivétel mindig van...
Ha ZX-6R-em lenne akkor sem jutna eszembe előre utalni egy vadidegennek.
"Legyen óvatos!
- Ismeretlen eladónak ne utaljon előre, válassza a postai utánvétet.
- Ha gyanús hirdetést talál, jelezze felénk. "
De azért köszi.
Sziasztok!
Nem szoktam errefelé járni, most is csak egy figyelmeztetést szeretnék beírni nehogy abba a szarba lépjetek amibe már nekem sikerült! Erre a hirdetésre nehogy ráröppenjen valaki, mert egy kis köcsög csaló hirdet, aki "elfelejti" elküldeni a kifizetett cuccot:
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
hámittomén
Ihatunk de én autóval gondoltam menni úgy hogy a faszba?
Köszi de anyiért nem kell most. Max egy tizest szántam volna rá mert csoró vagyok
hát..a a a asszony utána megy szinházba.ugyhogy vagy menjünk kurvázni,de mivel te rendes gyerek vagy én meg méginkább..inkább igyunk whiskey-t
Hali!
20 ezerért a tied a műszerfal.
Lehet, hogy én is kitolom a pofám. Hozzak sört?
kisétálok ja.
Kint leszel csutortokon?
sanszos