Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted is csak lejebb van engedve?
fotózzad csak le azt a sportot.....
Nájsz
Jobban néz ki, mint újkorában
Sziasztok!

Tud valaki kawasaki szerelőt aki vállal korongos szelep állítást? Bp. XXii. ker.-i vagyok.

Kawasaki ZX-600 (98'-as)
A héten megyek nyiregyre ha kell addig el tudom vinni. Ár vagy 4-5 ropi.
Natur sima gyári van nekem . Ha kell csak nincsenek hozzá csavarok. Meg ocsmány ronda :D hogy nincs bubi benne
Te aztán nem lazsálsz :)
Küldj kérlek képeket a maxrpm@vipmail.hu-ra
Ha megoldható...
Köszi előre is!
Szia!

Van egy kpl szett használt 70000ft
Oké
Sziasztok!

Van valakinek, vagy nem tud valaki értelmes áron gyári, vagy gyári méretekkel rendelkező kormánycsutkát 2000-es évjáratra? Nekem valami sport van rajta, és nagyon lent van, és beleér 1-2 dologba, és idegesít.
Ott van Csabinál az enyém Egészséggel
na...elkészültünk asszony motorjával :) előtte kép bal oldal...aztán egy csúnya csúszás vele..és a végeredmény jobb oldalt :)


nincs letörve.sehol.picit karcos,de polirral felhúzható.4990ért viheted
Üdv! Valakinek nincs véletlen elfekvőbe 03-04 636-hoz plexi? Nembaj ha karcos, ütött-kopott, fekete,fehér,szines,pöttyös, az se baj ha le van törve a vége!
Szia!

Tudok segiteni! Adatlap!
Sziasztok!
2007-08 ZX6-hoz keresek pályaidom garnitúrát! Ha csak fejidom és hasidom van az is érdekel! Előre is köszönöm!
Hm .. minden esetre ha a füledbe jut valami a környéken akkor írd meg légyszí
Hehe, majdnem az enyém egy sarokkal arrébb áll, de bent a belső udvarban, úgyhogy ritkábban látni. Annak a gazdáját én is keresem egy ideje, hogy beköszönjek, hogy "Hejj tesó, a szomszédból!", de azóta sem futottam össze még vele, egy ideje már a motort (motorokat) sem látom kinn...

Roli: sajnos nem tudok, nyáron a belső udvarba tolom be, télen pedig hazaviszem szüleimhez garázsba.
Hejj nem a te motorod all mindig a nevada elott?
Az mondjuk igaz na jó legyen rábeszéltetek

De ha tizenegykeres vagy akkor segithetnel, ha tudsz kiado garazst allee kornyeken akkor oszd meg az infot velem mert ép ott keresek helyet most a motornak.

bépé, tizenegyker
Garantálni előre nem tudom a részvételt (épp most tervezek mhelyet váltani, aztán ki tudja, hogy alakul), de igyekszem.

Roli, hogy lehet nem inni? Még a végén kiszáradsz
Okay.

Amugy mit kersz erte, ez nagyban befolyasolja, hogy erot vegyek magamon es megnezzem a kapcsolasi rajzokat

Lustageci vagyok ám
Hali!
Akkor gondold át megéri-e a fáradtságot és ha kell a cucc szólj.
Jó hát

De ugye inni nem akartok?