Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha Freon megy én itthon maradok
Még annyi kellene hogy akik jönnének írják már meg hogy hogy honnan jönnének mert akkor valami olyan helyszínt keresek ami mindenkinek "közel" lenne!

FREON! Ez neked is szól
akkor 2 napos nekem mindegy

Akkor jóóó lesz a 2 napos?
Go, küldtem mailt!
Sziasztok! Eladó a mocim, 2009 es fekete zx6r, sérülésmentes, szervízkönyv, 3 kulcs. Érd: 06 20 289 2162 /
3 napos? 1-2 napossal is beérem (és munka mellett esélyesebb is), igaz 1-naposra ott a lájmparti. Írj majd holmikort.
Franko lenne a bicaj óra csak nem lehet beállítani első kerékméretnek: 120/65-17 hátulra: 180/55-17 amiből az következik, hogy adtunk a szarnak egy pofot. A pontos sebesség nem csak a felni átmérőjétől függ, hanem a szélességtől is és a gumi magasságától. Áttétel választásnál egy fix % nő vagy csökken a km óra pontossága amit lehet állítani a kütyün. De szerintem ha csak átmérőhöz ragaszkodunk akkor se találsz 17" méretet mert biciklihez tudtommal ilyen felni nem készítenek, második probléma este nyomogatni a light gombot hogy tudd mit mutat , egyébként ha én is egy 10x nagyobb lakosságú városba laknék engem se érdekelne. Ago-hoz pedig csak annyit hogy Ő amit megigért határidőre leszállít és megcsinál nem állt nála a motorom hónapokat mint egyes márka kereskedésbe... És nem kellett több 10.000Ft ot kibasznom az ablakon, mert bocs mégse az a rossz amire gondoltunk. Sok embernek szemet szúr mert csodákat várnak pl. egy pc beszereléstől vagy bármi mástól. Nekem amikor beszerelte a PC-t , Gyorsváltót, Gyújtásmodult nem ígérte , hogy a 636-os zx-10r teljesítményt fog hozni, hanem elmagyarázta hogy valamelyest optimalizálódik a motor teljesítménye amihez párosulhat LE növekedés is. 2. semmi köze nem volt a motoromhoz csak annyi hogy hónapokkal előtte rakta be a fent említett modulokat, de amikor a márkakereskedésbe volt a mocim egy dologgal kapcsolatosan tanácsot kértem Tőle telefonon Ő elment megnézni hogy áll a mocim, pedig nem kértem rá. Csak hogy képbe legyél kb 6x voltam augusztus 19 óta pesten kocsival, azért hogy hol a f....szba tart a motorom vagy hogy hol van ami gyorsan kiszámolva: üzemanyag 6x20.000 + 6x pályamatrica= KURVA SOK! Nem tudom mi ez a nagy ellenszenv az Agomotors-al kapcsolatba egy vállalkozás ami azért van hogy profitot termeljen, mindenki maga dönti el mint vásárol vagy milyen szolgáltatást vesz igénybe, ha valaki csodát szeretne és nem azt kapja amit Ő elképzel az szerintem magára vessen. Szerintem nagyon korrekt és ha minden kawa szervíz úgy állna a dolgokhoz mint Ő akkor most nem itt tartanának. Részemről RESPECT!
így kell inni papírzacskók
http://youtu.be/13bkEASIp5s
Ez egy teljesen szabályos pályagép. Miért is basztatnának érte forgalomban?
Azt mondjuk sejtem miért nem jönnek utánnad, ha rendőr lennék én sem pazarolnám ilyesmivel a drága időm, hanem inkább üldözném a bűnt az fontosabb
ezek a mai fiatalok ...

Hát ago megmondta a frankót, de én adok egy tippet a low budget megoldásra. Sufni tunning de működik. Biciklire való km óra, ha van háromdigites. Szerintem az simán jó ha a jeladót a megadott helyre fel tudod tenni.
Okay, ez már vélemény
Köszi, ezek szerint megoldható
Ja... végül mégsem vettem rugószettet... inkább brenyára kőtöm.
Pirellire vadászok 120/70... van egy szinte érintetlen hátsó gumám. Gondoltam veszek egy elejét is. Bár lehet nem bírom elég melegen tartani majd.
nem tudom hogy mi lehet a baj, de majd azért megnézem...Kösz a tippet.
biztosan....de ha nagyon kell asszem nálam van pár.Bridgestone..de slickek
lesz kint ilyenkor valaki, akitől tudok gumit venni?!
Lehet feélnézek... ha éppen nincs itthon meló. Megnézem a kamikázékat!
max gyalog kilesek mit bűvészkedtek
Szia Joe!
22.-én menel a ringre vala?!
maj Ágó megmonnya
Nem lehet hogy koszos a levegőszűrő és nem kap tiszta levegőt? Csak tipp volt
nekem még sose kötöttek bele és utánam sem jöttek ezen nincs szabálytalan dolog