Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

esetleg még nagyobb hülyeséget tud írni valaki ?:D
Olyankor dadog is....
esetleg még nagyobb hülyeséget tud írni valaki ?:D
nagy rád a kesztyű és ahogy szembe fuj a szél,beleakad és rángatod a gázt-ettől van rángatásérzeted.vegyél kisebb kesztyűt
van benne bika, csak olyankor elkezd rángatni és csak lassul, lassul és lassul.Nah akkor valaki aki okosabb és tud is értelmeset mondani? Mondjatok már valamit, hogy mi lehet az oka .
Nincs benne erő!
Üdv.Annak mi lehet az oka,hogy a Kawa zx6-r 2001 es motorom erős szembeszélben néha elkezd rángatni?Szélcsendben,hátszélben nincs ilyen jelenség.
Kb annyit kell rajta barkácsolni amennyire nincs köze a te motorodnak a z1000-hez. Én nem venném meg de ha van benned kalandvágy hajrá.
zoleeeboy,

OK, küld....
Köszönöm! Igen a Te oldaladon találtam. Végre vissza kaptam a mocim, jövőhéten akartalak is keresni mert kellene egy uj térképet írni a powerre illetve kellene egy pár dolog még. Emailbe átküldöm ha van időd nézd már meg légyszíves.
zoleeeboy,

Igen, a HealTech SpeedoHealer arra való, hogy bekalibrálja a sebességmérő.
A kalibrálási értéket be kell állítani és a sebességjeladó értékét a megfelelő jellé alakítja át a műszerfal számára.
Egyszerre két kalibrálási érték is beállítható, amik között egy gombbal lehet váltani.
Van hozzá egy külső nyomógomb is, amivel a legnagyobb sebesség kérdezhető le illetve nullázható.
Van hozzá motorspecifikus kábelszett is, amivel beszerelhető.
Ha tényleg lesz tali engem is érdekel.
Én kis városba lakok mondjuk azt mindenki ismer mindenkit szép zöld motor sincs sajna sok 1x bemérnek nem gond 2x az se 3x de egy idő után rászálnak az emberre és basztatnának mindenhol ha pl. megálok valahol és meglátnak. Pl. rendszámtábla dölésszöge :D e betü hiányba szenvedő hátsolámpa indexel integrálva, fóliázott első lámpa :D Kipufogó ami eu hangnormás :D stb stb... Legutobb amikor a parkoloba oda jöttek hozzám megnézni a motort annyit mondtak.... Ez egy kétkeréken guruló szabálysértés... LOL
Na fasza. Akkor nem lehetetlen. Majd utána nézek. Találkozóba benne vagyok, mondjuk a 3 napot nem biztos, hogy végig tudom inni
Villamosmernok vagyok asszem ez elég lesz, de mivel lusta vagyok és gondoltam van aki már szopott ezzel ezért megsporolja nekem ezt a fáradságot
Az, hogy mennyire szükséges az most mind1. A felszerelhetőség a kérdés, mivel z1000-n volt lehet nem nagyon kell barkácsoljak rajta.

Amúgy eléggé csapkod ez az évjáratú 636 a konkurensekhez képest
Mondjuk a végsebesség most nem gond. A km órát meg szerintem nem egyszerű átbaszni, de minek azt nézni?
Cső hol lehet olyan hőterelő szart venni mint ami a tank alján is van ?

Kösz a választ.
Annó restauráltam egy 1-es golfot eredeti állapotáig...
Maga a feeling felbecsülhetetlen!
Ha utcán is akarod használni elől szerintem hagyd fent a gyárit. -1+2 raktam fel én a a gyári helyére, végsebességre elég visszaesik, de városba lehet vele pityuskodni LOL. Én egy dolgot nem tudtam még megoldani ha le van átételezve a motor, hogy lehet megoldani, hogy a km óra jó értéket mutasson? Egy weboldalon találtam a következő szerkezetet hétfőn akarom felhívni ezzel meg lehet e oldani.
minekaznekd?majd holnap most nem ott vagyok.350 ért viheted.ennyiért kábrijó nics...az egyesgolf meg igen feeling.4es golf kabrio leszophat mellette..
képet róla