Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naptár lemaradt
Stricikanegér! pár ismerősömmel beszéltük kéne menni kicsit pályamotorozni. Sajna itt a közelbe korlátozottak a lehetőségek ezért a Rabocs-ring -et beszéltük arra gondoltam, hogy akkor már toborozok egy pár embert. Mi kb 4 - 5 en lennék de irok még egy két ismerősömnek. Napi pálya használati díj: 9000Ft/nap/motor. Feltöltöttem a naptárat április májusra. Most beszétem a ringtól egy hölgyel mondta, hogy 17, 18,19 re rendbe lesz rakva a pálya mert gokart verseny lesz a hétvégén - most elég poros azt mondták. Vagy a 24-27 dátumok lennének jók, mondjuk inkáb 27 mert az péntek. Kérdez már utánna te is az ismerőseidnél, és ha ugy van akkor egyeztessünk ha érdekel Titeket, megy hogy melyik időpont mert akkor lefoglaltatnám a ringet, csak ahoz tervezni kéne létszámot meg időjárást Jaj egyébként nem csak Stricinek szól, bárki jöhet! Csak irjatok már ha érdekel! Amugy tudom sokaknak nagyon távol van de szerintem egy elég korrekt Zx-6r zx-10r talit lehetne oda szervezni... Van olcso szállás, van pálya és van a közelbe a leveleki víztároló ahol van vizisí, wakeboard...
ha elesek vééééletlen 1 tizessel megtarthatom es 100 evig fizethetem?
mer akko ott a helyem
morgipapa nekem is köll 1 majd
az e nem erdekes szamomra szolsz majd ha megvagytok?
1. vagy 2. kell nekem
de izévagy

van más is ami eladó vagy ingyen elvihető? hö?
Baszki, ma jutottam el odáig, hogy felaplikáljam a bukogombát amit tavaly veled boltoltam, ennyire sok szabadidőm van . Jut eszembe, nincs valami kormánygátlód is eladó
akkor öccá
Mert én olyan nagydarab vagyok
beszóóóóóóóóóóósz géjjjboj, neked aztán nagyok lehetnek a heréid!
Fórumon... há persze, ha meglátlak úgy is elszaladok.
meregy béna faszvagy....fogaid kiverjem?amugy meg 372
Tudom, azér tetszik

Van vér a faszodba ha ilyeneket mersz irkálni
neked szólt
nna
Na ebben van valami, gokart ringen max bójákat van értelme kerülgetni.

A hozzászolás kezdete fasza "abuzi"
abuzi

Nem azt mondom hogy ne mennyen el senki, csak nincs értelme, ott nem lehet egy 200 lovas gyorsaságit tesztelni, hacsak nem a lassanmenés a teszt célja. Mert lassan szinte bármivel lehet menni.
Ez a ivanics részéról ilyen van tesztnap (ócsón) ne sírjon senki. Ennél több értelme van egy utcai tesztnek ahol a rájder frítájmba dzsal amerre jólesik.
Pl a KTM is szervezett kakucsra tesztnapot, ami rendben is van mert az ő gépeinek nagy része oda való. Tehát a kawának is oda kellene tesztnapot szervezni ahova az ő gépei valók. Pl szlovák ring/pancsi ring/háring, akkor viszont én is ott lennék.
Nem muszáj elmenni, verheted otthon is a sajátodra
Kikúrt nagy élmény lehet egy zzr-el egy zx10-el vagy egy 1700 vulcannal kakucsozni. Ott aztán kijön minden kawasaki brutalitása és könnyedsége. Kb annyi értelme van mint a motorsón ráülni az épp aktuális nagyágyúkra csak itt most be is indíthatod..... és mehetnek az egyperces köridők kakucson.
STRICI JELENTKEZZ

130676303364
120817547771
180855820560

Ezek közül melyik E szabványos és melyik éri + nekem a 2. jön be nagyon mi a véleményed róluk ?

FONTOS LENNE ÚGY HOGY JELENTKEZZ LÉGYSZI ,
Tesztnap Kakucson, ne feledjétek

Kawasaki tesztnap
Na ezt most kérdezd meg még egyszer.
Én nem izgulok bászki, csak hogy mitmerremegmitmér... érted.
hát jogilag 11.-én telik le az idő amikor végleges választ kell kapjak...addig nem kúrom őket mert akkor náluk a labda,azt meg nem szívesen passzolnám át de nyugtasson meg ,hogy eddig mindíg nálam maradt a labda pedig 1995 óta ..sok víz lefolyt....a homlokomon
mid van meg megmaradt?